Fani disco polo we łzach. Jest nagranie

Fani disco polo we łzach. Jest nagranie

Największe gwiazdy disco polo cieszą się popularnością niekiedy przebijającą popowych artystów. Nic dziwnego, że udostępniane przez nich treści błyskawicznie rozchodzą się po sieci. Tak też stało się w przypadku jednego z królów polskiej muzyki tanecznej, który podzielił się wzruszającym do łez nagraniem.

Disco polo, które w Polsce kojarzone jest najbardziej z Zenkiem Martyniukiem, przeżywa od kilku lat prawdziwy renesans. Wokół gatunku skupiona jest milionowa społeczność. Jest to wręcz wizytówka Polski - szczególnie dla zagranicznych turystów, którzy po raz pierwszy spotykają się z muzyką idąc choćby do klubu. Postać z branży, czyli "Czadoman", który znany jest między innymi z hitów takich jak "Ruda tańczy jak szalona (obecnie 106 mln odsłon w serwisie "Youtube"), "Chodź na kolana" (47 mln), czy "Hey Hey Bawmy Się" (11 mln), ostatnio wzruszył swoich fanów. Paweł wrzucił nagranie ze swoją małą córeczką.

To całkowicie rozbroiło fanów disco polo

Gwiazdor na swoim oficjalnym Instagramie pochwalił się córeczką, która bawiła się obok niego. W pewnym momencie "Czadoman" zapytał: - Pola, pamiętasz taką piosenkę? "Kocham Was" - powiedział gwiazdor, na końcu śpiewając fragment swojego utworu o tytule "Kochane Panie".DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ Dziewczynka z uroczym uśmiechem odpowiedziała - również nucąc. Słychać jak kontynuuje tekst, na co gwiazdor zwrócił się do fanów: - Pamięta - z uśmiechem stwierdza.

Natychmiast posypały się komentarze, a wraz z nimi polały się łzy

Pod tak uroczym filmem nie mogło zabraknąć komentarzy: - Widać że się na tatę podała zdolna dziewczynka - czytamy. - Jaka słodka Czadomanka - pisze użytkowniczka. - Jakie to mega urocze! - stwierdza kolejna. Nie obyło się również bez prawdziwych łez płynących po policzkach ze wzruszenia. - Jaki piękny obrazek. Na taki widok aż łzy same cisną się do oczu. Taka więź między ojcem a córką, to prawdziwy skarb - dodaje internautka. - Piękny, wzruszający obrazek. Niech córcia rośnie i zawsze będzie tak uśmiechnięta - można przeczytać w sekcji komentarzy.

Disco polo nie istnieje bez "Czadomana"

Wokalista jest niewątpliwie znany jeśli chodzi o świat disco polo. Jego utwory pojawiają się na większości domówek, a "Ruda..." to wręcz klasyk gatunku obok "Zielonych oczu". Nic więc dziwnego, że zespół gwiazdora bierze za koncert nawet 20 tys. złotych. Dzięki swojej popularności "Czadoman" jest postrzegany w show biznesie jako osoba, którą warto zaprosić do programu. Bywał on już jako gość w programie "Kuby Wojewódzkiego" czy też w "Dzień dobry TVN". Niektóre źródła podają, że gwiazdor ma pojawić się w dziewiątej edycji programu "Dancing with the Stars. Taniec z gwiazdami". ZOBACZ TAKŻE NA PIKIO.PL:
  1. Beata Tadla STRACIŁA pracę w telewizji. Komu podpadła? 
  2. Córka prezydenta jest oszałamiająco PIĘKNA! Aż trudno uwierzyć, co robi ze swoim życiem 
  3. Anna Lewandowska ma już serdecznie dość. Trenerka właśnie rozpoczyna kontrofensywę
  4. Biedronka ma niepowtarzalną propozycję dla młodych ludzi. Zostało niewiele czasu
  5. Mama Królikowskiego komentuje rozstanie z Wieniawą. Co na to syn?
  Następny artykuł