Uwielbiana gwiazda disco polo ma uszkodzony kręgosłup! Straszny wypadek

Uwielbiana gwiazda disco polo ma uszkodzony kręgosłup! Straszny wypadek

Disco polo jest muzyką, która łączy ponad podziałami. Niespodziewanie jego fani zamarli, gdy w mediach pojawiła się informacja o wypadku samochodowym z udziałem pięknej gwiazdy gatunku. Wokalistka zespołu Top Girls ma uszkodzony kręgosłup.

Disco polo straciło na pewien czas jedną ze swoich największych gwiazd. Justyna Lubas wokalistka Top Girl uległa wypadkowi samochodowemu. Artystka ma uszkodzony kręgosłup i porusza się z kołnierzem ortopedycznym. Nie wiadomo, kiedy będzie mogła powrócić na scenę.

Disco polo: groźny wypadek gwiazdy

Do zdarzenia doszło 2 października, lecz informacja o nim została opublikowana w mediach społecznościowych dopiero dziś. W samochód, który prowadziła, uderzył inny pojazd.DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ Lubas jest na razie zastępowana przez inną wokalistkę, Magdę Dziemiańczuk. Koleżanki z zespołu i fani mają ogromną nadzieję, że wyzdrowieje na trasę w koncertową po Stanach Zjednoczonych.

Życie prywatne gwiazd polskiego disco

To, co gwiazdy disco polo robią poza sceną, żywo interesuje ich fanów. Sami artyści często dzielą się nim w mediach społecznościowych, nawet w sytuacji wypadku samochodowego. Tak było z perkusistą zespołu Playboys, Kuba Kusiński, który uległ poważnemu wypadkowi na początku tego roku. Sprawa skończyła się kilak dni temu na jego korzyść. Gwiazdy informują także o wesołych wydarzeniach. Z tego powodu przez kilka ostatnich świat disco polo żył ślubem Daniela Martyniuka i wystawnym weselem, która zorganizował sam Zenek Martyniuk. Fot. Materiały prasowe źródło: disco-polo.info Następny artykuł