Disco polo to poważny biznes, a przede wszystkim tysiące wyjeżdżonych w trasie kilometrów. Niestety każdego kierowcę czekają niebezpieczeństwa w postaci, chociażby pijanych współuczestników ruchu. Jeden z gwiazdorów gatunku boleśnie się o tym przekonał.

Disco polo jako społeczność zamarło z początkiem tego roku, gdy uwielbiany perkusista zespołu Playboys doznał niebezpiecznego wypadku samochodowego. Wszystko wydarzyło się w sylwestrową noc, po szalonym koncercie. Jednak dopiero teraz zapadł wyrok w tej sprawie.

Wracający w szampańskim nastroju wraz ze swoją dziewczyną z występu Kuba Kusiński miał nieszczęście spotkać na swojej drodze pijanego kierowcę. Ten bez dwóch zdań zdecydowanie zepsuł mu wieczór. Jadący BMW mężczyzna uderzył czołowo w jego samochód. Wypadek wyglądał na groźny, a Kusiński i jego ukochana zostali przewiezieni do szpitala. Muzyk odniósł dosyć poważne obrażenia.

Disco polo na chwilę zamarło

Wieści o wypadku rozeszły się błyskawicznie, a do perkusisty radomskiej grupy zaczęły spływać słowa otuchy i najlepsze życzenia. Na szczęście partnerka muzyka skończyła z lekko poobijana, a on sam ze złamanym nosem, nadwyrężonymi kręgami szyi i zbitymi żebrami.

– Witajcie kochani! Chcielibyśmy z Marleną serdecznie podziękować za tak liczne wiadomości, telefony, słowa otuchy. Jest Nam niezmiernie miło. Przede mną kilka dobrych wizyt lekarskich, ale będę żył. Mam złamany nos, uszkodzone kręgi szyjne, przez co jestem skazany na noszenie kilka tygodni kołnierza ortopedycznego i poobijane żebra (ale cały czas udaje twardziela). W Marleny przypadku na szczęście skończyło się tylko na mocno potłuczonych nogach. Jednak Bóg ma Nas na oku. P.S. Jutro czeka mnie nastawianie nosa-trzymajcie kciuki, bo się „TROCHĘ” boję. Niestety granie na ukochanej perkusji jest w tym momencie wykluczone, a więc chłopaki będą musieli troszeczkę za mną potęsknić. Pozdrawiamy serdecznie – pisał wówczas na Facebooku gwiazdor.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Legendy polskiej muzyki, które straciliśmy w ostatnim czasie [ZDJĘCIA]

Sprawa trafiła do sądu

Po dziesięciu miesiącach procesu sąd o rzekł w końcu winę, a wyrok jest prawomocny. Kierowca BMW został skazany na 8 miesięcy pozbawienia wolności w zawieszeniu na 2 lata. Otrzymał również pięcioletni zakaz prowadzenia pojazdów.

 

Gwiazdor Disco Polo otrzymał także odszkodowanie. W tej sprawie Kusiński nie pisał już żadnych postów, być może nie chciał wracać, szczególnie że wobec sprawcy nie żywił najcieplejszych uczuć. Dziś ograniczył się jedynie do podania dalej artykułu z informacją o zakończeniu procesu.

– Można zasłabnąć za kierownicą, wszystko się może stać. W takiej sytuacji nie miałbym żalu. Ale w momencie, kiedy ktoś siada za kierownicę, mając 2,5 promila we krwi, to dla mnie to jest morderca […] Nie wiem, jak się zachowa. Nie wiem też, czy coś do niego dotarło. Mieszkamy od siebie jakieś 30 km, więc jeżeli czułby prawdziwą skruchę, to starałby się mnie jakoś odnaleźć – ocenił w lutym tego roku perkusista.

Kliknij po więcej, na pewno cię zaciekawi

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Wizerunek księżnej Kate poważnie na tym ucierpi! Seria fatalnych błędów
  2. Wzruszające zdjęcie Marty Kaczyńskiej krąży po sieci. Wyglądała anielsko
  3. Gwiazda Polsatu zwierzyła się ze wstydliwej choroby. Fani w szale: „Kogo oszukujesz?!”

Czy lubisz muzykę disco polo?

Loading ... Loading ...

Ile NAPRAWDĘ zarabiają gwiazdy disco polo? Astronomiczne kwoty [RANKING]

źródło: disco-polo.info

Zobacz również

Absolwentka dziennikarstwa i medioznawstwa na Uniwersytecie Warszawskim. Pierwsze medialne doświadczenia zdobywałam w regionalnych oddziałach Telewizji Polskiej. Redaktor newsów i kierownik zmiany newsroomu portalu Pikio.pl.

Link do profilu na LinkedIn:
https://www.linkedin.com/in/sylwia-banachewicz-3a5463136/