Zespół disco polo był świadkiem tragedii. Doszło do śmiertelnego wypadku

Zespół disco polo był świadkiem tragedii. Doszło do śmiertelnego wypadku Źródło: screen Facebook

Disco polo radzi sobie coraz lepiej na naszym rynku muzycznym, a to oznacza coraz więcej koncertów i tras. Jednak członkowie jednego z czołowych zespołów ubiegłej nocy znaleźli się w samym centrum śmiertelnego wypadku. Mamy ciarki na plecach.

Disco polo cały czas rośnie na fali swojej popularności. Na scenie muzycznej pojawiają się kolejne nowe zespoły, które w najróżniejszy sposób podchodzą do tego gatunku muzycznego. Jedni stawiają na klasykę, a inni starają się go trochę odmienić. Jednak nie ulega wątpliwości, że wiele zespołów, które nie były wcześniej jakieś bardzo popularne, teraz są prawdziwymi gwiazdami. Jednak niestety ciągłe życie w trasie od koncertu do koncertu może być naprawdę niebezpieczne.

Zespół disco polo w centrum wypadku

Zespół Playboys ma na swoim koncie kilka prawdziwych przebojów, które w Internecie zbierają miliony wyświetleń. Grupa bardzo szybko zyskała na gigantycznej popularności, co sprawiło, że nie mają problemy, jeżeli chodzi o znalezienie pracy. Koncert za koncertem jeżdżą po Polsce, dając radość swoim wiernym fanom, których nie brakuje.

Jednak ubiegłej nocy członkowie grupy przeżyli prawdziwe chwile grozy. Wszystko dlatego, że na drodze Poznań - Świecko doszło do śmiertelnego wypadku. Grupa Playboys właśnie wtedy była w drodze na koncert, na który ostatecznie nie udało im się dotrzeć. Jednak na szczęście auto zespołu nie brało bezpośredniego udziału w kolizji, a jedynie utknęło w gigantycznym korku, ponieważ droga została całkowicie zablokowana.

 - 3-4 godziny będziemy czekać na prokuratora i techników, to już jest pewne. A kolejne cztery, żeby pewnie ruszyć. No i kolejne w tej chwili z tego miejsca gdzie jesteśmy 5 godzin (...) zawsze dajemy sobie dwie godziny na zapas, okazuje się, że te dwie godziny w dzisiejszym wypadku to nic... - mówił wokalista zespołu.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Mimo wszystko wciąż muzyków dzieliło od prawdziwej tragedii jedynie kilkaset metrów, co na drodze jest bardzo małą odległością. Jednak fani, słysząc, że nikomu z grupy nic się nie stało, odetchnęli z ulgą. Niestety koncert, na który czekali, został odwołany z wiadomych przyczyn, ale zapowiedziano już, że odbędzie się w innym terminie.

Wciąż jednak trzeba pamiętać, a ta sytuacja powinna to utrwalić, że podczas jazdy trzeba być bardzo uważnym i ostrożnym. Lepiej spędzić trochę więcej czasu za kółkiem i dojechać cały, niż pędzić na złamanie karku i nigdy nie dotrzeć do celu podróży.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Agnieszka Fitkau-Perepeczko z partnerem. Jest od niej o 41 lat młodszy! Nie uwierzycie kim jest!
  2. Aktor "Kogla-Mogla" zmarł w niewyjaśnionych okolicznościach! Teorie spiskowe przerażają
  3. Czy książę Harry będzie przy porodzie? Meghan znów złamie etykietę
  4. Ksiądz skazany za pedofilię prowadzi rekolekcje dla dzieci. Absurd na Śląsku
  5. Polski skoczek ogłosił zakończenie kariery. "Wpadłem w stany depresyjne"
  6. Małgorzata Rozenek zapomniała ubrać spodni. Najgorsze są jednak jej kozaczki (Zdjęcia)

 

źródło: Disco-polo Info

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News