Uwielbiany wokalista disco-polo będzie tatą! Brawo!

Uwielbiany wokalista disco-polo będzie tatą! Brawo!

Disco polo przyniosło mu sławę, pieniądze, miłość oraz dzieci. Teraz, gdy czeka na swoją pociechę, nie posiada się z radości. Każdy rodzic skakałby pod sufit.

Disco polo przyniosło mu upragnioną sławę i sprawiło, że mógł się rozwijać w kierunku, na którym mu zależało. Czuje się spełnionym artystą, a teraz ma kolejny powód do świętowania - już wkrótce kolejny raz zostanie tatą. 

Disco polo zapewniło mu sławę. Teraz jego rodzina się powiększy

Łukasz Gesek, który śpiewa w uwielbianym zespole sygnowanym jego nazwiskiem, ma przed sobą pełne szczęścia dni. Tak bardzo pragnął kolejnego dziecka, że w końcu jego sen się ziścił. Dla jego żony to wyzwanie, ale rodzice są dobrej myśli.

- Od dawna namawiałem żonę, żebyśmy zdecydowali się na trzecie dziecko, jednak Justyna uważała, że Gabryś i Ada w zupełności nam wystarczą. Wiadomość, że jest w kolejnej ciąży, była dla niej sporym zaskoczeniem - mówił w rozmowie z "Na Żywo" słynny wokalista.

Nowina zbiegła się w czasie z jego wyjazdem do Jerozolimy na pielgrzymkę. Nie przeszkadzało mu nawet to, że dowiedział się o wszystkim przez telefon.

- Gdy dojechałem do Ziemi Świętej, zadzwoniłem do domu, aby powiedzieć, że jestem na miejscu. Wtedy Justyna przekazała mi radosne wieści. Marzyłem o dużej rodzinie i modliłem się o nią. I... stało się. Całą noc nie spałem ze wzruszenia - kontynuował wyznanie rozemocjonowany.

Kolejne dziecko będzie sporym wyzwaniem

Żona, która chciała jedynie dwójkę dzieci, z podzieleniem się szczęśliwymi informacjami z rodziną i znajomymi postanowiła poczekać do zakończenia pierwszego trymestru. To właśnie trzy pierwsze miesiące są najniebezpieczniejsze - w tym okresie zdarza się najwięcej poronień. Łukasz wiedział o wszystkim natychmiast i wspierał żonę, Justynę.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

- Każde z rodzeństwa chciałoby, by dzidzia najbardziej na świecie polubiła właśnie jego i już się sprzeczają o to, kto kocha mocniej nienarodzonego maluszka. Tłumaczymy im, że zanim dziecko pojawi się na świecie, czeka nas jeszcze przygotowanie pokoju, ubranek i zabawek. Na szczęście chętnie mi we wszystkim pomagają - zabrała głos przyszła mama.

To wspaniałe, że małżeństwo może liczyć na tak ogromne wsparcie bliskich osób. Miejmy nadzieję na szczęśliwe rozwiązanie i że rodzeństwo z radością przywita braciszka lub siostrzyczkę.

  1. Dramat Kingi Rusin! Gwiazda TVN totalnie się wtedy załamała. Jej wyznanie doprowadzi was do płaczu
  2. Jak mieszka Majka Jeżowska? Dorota Szelągowska złapałaby się za głowę, a Katarzyna Dowbor uciekłaby w popłochu
  3. Koszmarne informacje Polsatu. Helikopter rozbił się na skoczni narciarskiej
  4. Szok w programie Jaworowicz. Policja przerwała nagranie i zatrzymała skazanego za pedofilię
  5. Fani serialu „Przyjaciółki” wstrząśnięci. Przerażająca katastrofa samolotu, na pokładzie uwielbiany bohater
  6. Polska spłynie, jasnowidz wzbudził strach. Jackowski przekazał Polakom okrutną treść wizji

Źródło: Pomponik

Następny artykuł