Uwielbiany wokalista disco-polo będzie tatą! Brawo!

Uwielbiany wokalista disco-polo będzie tatą! Brawo!

Disco polo przyniosło mu sławę, pieniądze, miłość oraz dzieci. Teraz, gdy czeka na swoją pociechę, nie posiada się z radości. Każdy rodzic skakałby pod sufit.

Disco polo przyniosło mu upragnioną sławę i sprawiło, że mógł się rozwijać w kierunku, na którym mu zależało. Czuje się spełnionym artystą, a teraz ma kolejny powód do świętowania - już wkrótce kolejny raz zostanie tatą. 

Disco polo zapewniło mu sławę. Teraz jego rodzina się powiększy

Łukasz Gesek, który śpiewa w uwielbianym zespole sygnowanym jego nazwiskiem, ma przed sobą pełne szczęścia dni. Tak bardzo pragnął kolejnego dziecka, że w końcu jego sen się ziścił. Dla jego żony to wyzwanie, ale rodzice są dobrej myśli.

- Od dawna namawiałem żonę, żebyśmy zdecydowali się na trzecie dziecko, jednak Justyna uważała, że Gabryś i Ada w zupełności nam wystarczą. Wiadomość, że jest w kolejnej ciąży, była dla niej sporym zaskoczeniem - mówił w rozmowie z "Na Żywo" słynny wokalista.

Nowina zbiegła się w czasie z jego wyjazdem do Jerozolimy na pielgrzymkę. Nie przeszkadzało mu nawet to, że dowiedział się o wszystkim przez telefon.

- Gdy dojechałem do Ziemi Świętej, zadzwoniłem do domu, aby powiedzieć, że jestem na miejscu. Wtedy Justyna przekazała mi radosne wieści. Marzyłem o dużej rodzinie i modliłem się o nią. I... stało się. Całą noc nie spałem ze wzruszenia - kontynuował wyznanie rozemocjonowany.

Kolejne dziecko będzie sporym wyzwaniem

Żona, która chciała jedynie dwójkę dzieci, z podzieleniem się szczęśliwymi informacjami z rodziną i znajomymi postanowiła poczekać do zakończenia pierwszego trymestru. To właśnie trzy pierwsze miesiące są najniebezpieczniejsze - w tym okresie zdarza się najwięcej poronień. Łukasz wiedział o wszystkim natychmiast i wspierał żonę, Justynę.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

- Każde z rodzeństwa chciałoby, by dzidzia najbardziej na świecie polubiła właśnie jego i już się sprzeczają o to, kto kocha mocniej nienarodzonego maluszka. Tłumaczymy im, że zanim dziecko pojawi się na świecie, czeka nas jeszcze przygotowanie pokoju, ubranek i zabawek. Na szczęście chętnie mi we wszystkim pomagają - zabrała głos przyszła mama.

To wspaniałe, że małżeństwo może liczyć na tak ogromne wsparcie bliskich osób. Miejmy nadzieję na szczęśliwe rozwiązanie i że rodzeństwo z radością przywita braciszka lub siostrzyczkę.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Dramat Kingi Rusin! Gwiazda TVN totalnie się wtedy załamała. Jej wyznanie doprowadzi was do płaczu
  2. Jak mieszka Majka Jeżowska? Dorota Szelągowska złapałaby się za głowę, a Katarzyna Dowbor uciekłaby w popłochu
  3. Koszmarne informacje Polsatu. Helikopter rozbił się na skoczni narciarskiej
  4. Szok w programie Jaworowicz. Policja przerwała nagranie i zatrzymała skazanego za pedofilię
  5. Fani serialu „Przyjaciółki” wstrząśnięci. Przerażająca katastrofa samolotu, na pokładzie uwielbiany bohater
  6. Polska spłynie, jasnowidz wzbudził strach. Jackowski przekazał Polakom okrutną treść wizji

Źródło: Pomponik

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News