"Nowe Ich Troje". Wiśniewski i siostry Godlewskie

"Nowe Ich Troje". Wiśniewski i siostry Godlewskie Źródło: youtube.com/ichtrojevevo

Disco polo zyska nową gwiazdę? Internauci domagają się, aby do kultowego zespołu Michała Wiśniewskiego dołączyły siostry Godlewskie, które nie tak dawno ogłosiły swoją reaktywację. Czy życzenie miłośników talentu wokalisty spełni się i niebawem na scenie zobaczymy połączone siły dwóch wielkich gwiazd?

Disco polo od lat cieszy się w Polsce wielką popularnością. Gatunek, który niektórym kojarzy się z kiczem i nadmiernym blichtrem, może zyskać niebawem nowe gwiazdy. Internauci zaapelowali do lidera grupy Ich Troje-Michała Wiśniewskiego, aby spróbował nagrać coś z siostrami Godlewskimi. Czy kultowy wokalista zgodzi się na stworzenie nowatorskiego projektu muzycznego, który ma szansę podbić krajowy rynek i sceny w całej Polsce?

Disco polo zyska nowe gwiazdy? Szokujący apel internautów

Michał Wiśniewski jest osobą, która ostatnimi czasy cieszy się wielkim zainteresowaniem ze strony mediów. Przez rozwód z Dominiką Tajner obserwatorzy polskiego show-biznesu zastanawiają się, co mogło być prawdziwą przyczyną rozpadu związku. Pod jednym z artykułów, który sugerował, że muzyk Ich Troje zakończył małżeństwo z powodu nowej wybranki, pojawiły się apele w stronę Wiśniewskiego, by ten wykorzystał swoje "pięć minut w mediach" i spróbował nagrać materiał z siostrami Godlewskimi.

- Powinien związać się z jedną z Godlewskich, oj byłaby para i śpiewaliby razem - napisała jedna z internautek.

Pomysł ten został podchwycony przez wielu obserwujących wątek, którzy dali pomysłowi wielką aprobatę.

"Dobry duet by był niech się z dwiema zwiąże", "to będzie nowe ICH TROJE". "Oj wtedy by kasiorę brali"., "hit na Eurowizję by stworzyli " - pisali zachwyceni pomysłem internauci.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Czy pomysł internautów się ziści?

Nie da się ukryć, że połączenie talentów sióstr Godlewskich i Michała Wiśniewskiego mogłoby odmienić oblicze polskiej sceny muzycznej. Zważając na fakt, że zarówno Esmeralda, jak i Małgorzata Godlewska wzbudzają wielkie emocje, a Wiśniewski od ponad 20 lat cieszy się wielkim uznaniem ze strony fanów rodzimej muzyki pop, to ich wspólna działalność mogłaby zaowocować w coś naprawdę niezwykłego.

Niestety, zarówno muzyk Ich Troje, jak i siostry Godlewskie nie odniosły się do komentarzy ze strony internautów. Czy Wiśniewski widząc, jak dużym zainteresowaniem cieszy się on i budzące kontrowersje rodzeństwo zdecyduje się wyciągnąć rękę i zawojować krajowy rynek muzyczny?

  1. Anna Mucha prowadziła Festiwal w Gdyni. Wyrzucono ją przez skandaliczne zachowanie?
  2. Zofia Marcinkowska mogła stać się legendą kina. W wieku 22 lat zabiła siebie i partnera
  3. Internauci: Taniec z gwiazdami jest ustawiony, oto dowody
  4. Szok w DDTVN. "Kobieca pochwa jest siedliskiem demonów"
  5. Co na to Magda Gessler? Początkująca kuchmistrzyni Żyła powiedziała, co o niej myśli
  6. Nie żyje ważna postać. Każdy z nas zawdzięcza mu bardzo wiele

Źródło: Facebook

Następny artykuł