Wielkie poruszenie w świecie disco polo! Już za 2 dni wydarzenie, na które wszyscy czekali

Wielkie poruszenie w świecie disco polo! Już za 2 dni wydarzenie, na które wszyscy czekali

Disco polo to muzyka, która wciąż dostarcza swoim fanom nowe, wpadające w ucho hity. Teraz zapowiada się jednak najprawdziwszy przełom. Już wkrótce odbędzie się wydarzenie, na które od dawna czekali wszyscy miłośnicy muzyki tanecznej!

Disco polo to muzyka, która nigdy się nie znudzi. Przy znanych kawałkach muzyki tanecznej każdy spędził niejedną imprezę i bawił się na najlepszych weselach. Już wkrótce świat tej popularnej muzyki może wzbogacić się o nowe gwiazdy. Przed nami wydarzenie, na które z zapartym tchem czekają wszyscy fani. Już wkrótce w stacji Polo Tv będzie można obejrzeć nowe show pt.: "Disco Star". 11 lutego (poniedziałek) w klubie Explosion przy ul. Wał Miedzeszyński 646 w Warszawie odbędzie się ostatni casting do nowego programu. Każdy twórca muzyki disco polo - czy to profesjonalista czy amator - może spróbować swoich sił i stać się jedną z najjaśniejszych gwiazd sceny muzyki tanecznej. Celem popularnego show będzie wyłonienie nowych gwiazd muzyki tanecznej. Oznacza to, że już wkrótce, dzięki inicjatywie Polo Tv fani disco polo będą mogli cieszyć się nowymi przebojami. Zanim jednak to nastąpi, wszyscy uzdolnieni wokaliści mogą zgłosić się na casting i wykorzystać swoją szansę na wielką karierę.

Nowy show disco polo już wkrótce! Jak zgłosić się do programu?

Jak zgłosić się do udziału w programie "Disco star"? Rejestracja utalentowanych kandydatów odbędzie się w dniu castingu w godzinach 11:00-17:30, a przesłuchania muzyczne rozpoczną się o godzinie 12:00. Formularz zgłoszeniowy będzie dostępny na miejscu i tam też należy go wypełnić. Aby przystąpić do przesłuchania muzycznego należy spełnić kilka wymagań. Każdy solista lub zespół powinien zaprezentować przed jury minimum 2 utwory. Możliwe jest przedstawienie autorskiej piosenki, ale oprócz tego trzeba przygotować również dwa covery. Instrumenty muzyczne powinny być wyposażeniem obowiązkowym każdego zespołu, który zechce wziąć udział w castingu. Uczestnicy są również proszeni o przyniesienie własnego podkładu muzycznego na nośniku CD lub USB.
DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ I FILMEM

Ostatnia szansa, aby wziąć udział w programie "Disco Star"!

Do przesłuchań dopuszczone są również osoby niepełnoletnie. Muzycy, którzy posiadają co najmniej 16 lat mogą zgłosić się do programu, jednak powinny przyjść z rodzicem - zawsze może on wystąpić w roli kibica - lub przynieść pisemne upoważnienie od opiekunów. Więcej informacji na temat castingu można znaleźć na internetowej stronie stacji Polo tv. Casting, który odbędzie się 11 lutego to ostania szansa, aby wziąć udział w programie. Zdolni muzycy disco polo powinni ją wykorzystać! ZOBACZ TAKŻE NA PIKIO.PL:
  1. Edyta Górniak PORONIŁA? Gwiazda wyjawiła bolesny sekret
  2. Jak mieszka Kinga Rusin? W takich luksusach mieszkają królowie!
  3. Te kobiety zginęły tragicznie na własnym weselu. Wstrząsające historie
  4. ZARA: klienci w panice. Trwa gigantyczna wyprzedaż
  5. Nazwał Pawłowicz "zwierzęciem". Natychmiastowa reakcja Ziobry
  6. HGA Media - wielki sukces firmy, szansa na karierę dla młodych
źródło: Super Express  Następny artykuł