Rząd zrujnuje disco polo? Kuriozalne prawo wchodzi w życie
Anna Maria Guziewska - 11 Listopada 2018

Rząd zrujnuje disco polo? Kuriozalne prawo wchodzi w życie

Disco polo niemal zawsze pojawia się w repertuarze weselnych kapel. Okazuje się jednak, że jeden z najpopularniejszych gatunków muzycznych może zniknąć na dobre. Wszystko za sprawą nowych przepisów, które zasmuciły nie tylko muzyków, ale i młode pary.

Disco polo zniknie z weselnych list przebojów? Urząd Skarbowy postanowił zajrzeć do budżetów państwa młodych i chce rozliczać ich z każdej umowy, którą ci podpisują organizując uroczystość. Wśród listy pytań pojawiają się szczegółowe, które mają ustalić, kto polecił kapelę, czy, w jaki sposób organizatorzy rozliczają się ze współpracownikami.

Nowe przepisy zmiotą disco polo z wesel? Nietypowe działania Urzędu Skarbowego

- Gdzie i kiedy odbyła się uroczystość weselna? Jaką kwotę zapłacili Państwo za usługę wystroju sali weselnej/kościoła? Skąd pozyskali Państwo informację o zespole muzycznym? Proszę wskazać dane osób, które poleciły Wam zespół, adres strony internetowej lub inne źródło informacji - to tylko kilka pytań, które pojawiają się na oficjalnym piśmie, które masowo zaczynają napływać do świeżo upieczonych małżeństw. Na odpowiedź urzędnikom młode pary mają siedem dni. Przedstawienie dokładnych informacji oraz potwierdzenia przesłania odpowiednich kwot mogą w dużym stopniu wpłynąć także na branżę w muzyczną. Wszystko za sprawą faktur i dokumentów, które wystawiają DJ-e i zespoły muzyczne. Jeden z muzyków, którzy zapewniają oprawę muzyczną podczas wesela udostępnił zdjęcie pisma na swoim Facebooku. Pod nim, rozgorzała dyskusja. Ci, którzy związani są z branżą zauważają, że z całą pewnością nowe przepisy będą miały wpływ na ceny i... z pewnością sprawią, że wiele osób będzie musiało zrezygnować z wizji wymarzonej uroczystości. Ci, którzy do tej pory świadczyli usługi bez potwierdzeń, mogli zaoferować niższe ceny. Fiskus, przyglądając się budżetom małżeństw z pewnością wpłynie na całą branżę. Już teraz muzycy zapowiadają, że choć płacą odpowiednie składki, lustrowanie ich przez urzędników, dramatycznie podniesie ich stawki.DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ
SławomirIle NAPRAWDĘ zarabiają gwiazdy disco polo? Astronomiczne kwoty [RANKING]Czytaj dalej
- Chyba czeka nas rewolucja na rynku weselnym, wszystko w oparciu o podatki, faktury i paragony... Drodzy nowożeńcy... może uda się wmówić, że DJ a opłacił Wam bezdomny.... jeśli nie....zapraszam Was do dyskusji przy tak refleksyjnym dniu... Wasz DJ PI na szczęście grający legalnie... - napisał pod zdjęciem DJ Paweł Matusiak. - To jakiś żart? - pyta zaniepokojony internauta. - Zapomnieli zapytać o fakturę od księdza oraz o prezenty/koperty. To chyba jakiś żar - pojawia się dalej. Okazuje się, że Urząd Skarbowy znalazł sposób na dodatkowe wpływy. Wielu zauważa, że disco polo może zniknąć z weselnych list przebojów.ZOBACZ TAKŻE:
  1. Zenek Martyniuk dał czadu jak nigdy! Fanom opadły szczęki
  2. Zenek Martyniuk musi zapłacić fortunę! Ciężkie chwile króla disco polo
  3. Gwiazda Polsatu OHYDNIE zaatakowana! Aż wstyd to cytować
  4. Znaki zodiaku polskich gwiazd. Sprawdź z kim dzielisz los
  5. Polak uratował wyjątkowego zwierzaka i z nim zamieszkał. Historia obiegła już świat
Dramaty gwiazd disco polo. Życie ich nie rozpieszczaDramaty gwiazd disco polo. Życie ich nie rozpieszczaCzytaj dalej
Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News