Fani disco polo są zrozpaczeni. Uwielbiany zespół po wielu latach na scenie kończy swoją działalność

Fani disco polo są zrozpaczeni. Uwielbiany zespół po wielu latach na scenie kończy swoją działalność Źródło: Pixabay/Free Photos

Gwiazdor disco polo ogłosił przykrą wiadomość. Jednego z ulubionych zespołów polskiej muzyki tanecznej nie zobaczymy już na scenie. Formacja przeszła do historii.

Gwiazdor disco polo ogłosił bardzo smutną wiadomość. Popularna formacja polskiej muzyki tanecznej już więcej nie pojawi się na scenie. Za pośrednictwem mediów społecznościowych artyści poinformowali o zakończeniu swojej działalności. Ich wielbiciele nie kryli zaskoczenia. 

Do mediów dotarła przykra wiadomość, że zespół Bodzio Dance przestał istnieć. O tej decyzji poinformował fanów Tomasz Bodak na oficjalnym profilu formacji na Facebooku. Artysta przyznał jednak, że nie zamierza definitywnie kończyć swojej przygody z muzyką disco polo. Zakończenie działalności zespołu może być początkiem czegoś zupełnie nowego.

Popularny zespół disco polo kończy działalności. Już nie zobaczymy formacji Bodzio Dance

Gwiazdor disco polo ogłosił tę przykrą wiadomość za pośrednictwem mediów społecznościowych. 

- Koniec zespołu Bodzio Dance, zaczniemy coś nowego dojrzałego, czy lepszego? Ocenicie latem sami, na scenie będę dalej z Wami! Drodzy fani muzyki taneczne po wielu miesiącach przemyśleń podjąłem decyzję, że kończę działalność artystyczną jako zespół Bodzio Dance - napisał Tomasz Bodak na Facebooku.

Artysta poinformował, że formacja przechodzi do historii, jednak on nie zamierza schodzić ze sceny. Szykuje dla fanów wyjątkową niespodziankę. Nadchodzące lato będzie również początkiem nowego etapu w karierze muzyka disco polo. Nie mniej jednak fani są zrozpaczeni, że nie zobaczą uwielbianego zespołu na scenie.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ:

Fani zrozpaczeni. Bodzio Dance występował od 2009 roku

Fani disco polo ze smutkiem przyjęli wiadomość o zakończeniu kariery przez popularną formację Bodzio Dance. Zespół występował na scenie od 2009 roku i zagrał ponad 140 koncertów na terenie całego kraju. Tomasz Bodak występował w towarzystwie największych gwiazd polskiej muzyki tanecznej. Teraz przyszła pora na nowy etap, o czym muzyk informuje za pośrednictwem mediów społecznościowych:

- Zapytacie co teraz? Koniec z muzyką? Gdzie tam koniec, ja bez muzyki zwariuje, wpadł bym chyba w jakąś deprechę, muzyka daję mi siłę, energię i radość życia, więc koniec zespołu Bodzio Dance jest początkiem czegoś nowego, czy lepszego? Ocenicie sami na spokojnie w czerwcu, wtedy będzie gotowy teledysk promujący nowy singiel - zapowiedział gwiazdor disco polo.

Zrozpaczeni fani odetchnęli z ulgą. Już wkrótce będą mogli zobaczyć swojego ulubieńca w nowej roli.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Ile żon miał Janusz Gajos? Nie uwierzycie, że aż TYLE! Wybitny aktor miał pecha do kobiet
  2. Jak mieszka Beata Tyszkiewicz? Takich warunków NIKT się po niej nie spodziewał. Jej córki wiedzą o tym?
  3. Eksperci twierdzą, że nie będzie żadnych 13-tych emerytur. Wyjaśnili prosty powód
  4. Olivier Janiak tak się nie nazywa! Ujawniono jego prawdziwe imię
  5. Marta Kaczyńska nie mogła w to uwierzyć. Bliskie osoby potraktowały ją okrutnie
  6. Gwiazda "Rolnik szuka żony" pochwaliła się dzieckiem. Internauci zwrócili uwagę na jeden szczegół

źródło: Disco Polo Info

 

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News