Ogromny dramat Zenka Martyniuka. Wielu z nas przeżywa to samo

Ogromny dramat Zenka Martyniuka. Wielu z nas przeżywa to samo Źródło: youtube.com/Miejscowa na weekend

Disco polo ma jednego, bezkonkurencyjnego lidera. Jest nim oczywiście Zenon Martyniuk. Jego koncerty przyciągają rzesze fanów, poszukujących w nich ucieczki od problematycznej rzeczywistości. Jednak niewielu z nich ma tak naprawdę pojęcie, że "król disco polo" również zmaga się z wieloma problemami, które są nam bliższe niż by się mogło wydawać.

Disco polo w pierwszej kolejności wielu kojarzy się z zespołem Akcent, nawet osobom, które nie słuchają tego rodzaju muzyki. Następnym skojarzeniem jest oczywiście Zenek Martyniuk, lider tego zespołu. Wokalista cieszy się ogromną popularnością, do tego stopnia, że na jego koncerty przychodzą tysiące fanów, a on sam wiedzie - wydawałoby się - szczęśliwe, pozbawione zmartwień życie.

Tak większość jego fanów myślała, zanim wybuchł głośny skandal związany z jego synem. Od tamtego czasu rodzina Martyniuków jest obiektem zainteresowania wszystkich mediów. Sam Zenek nie ukrywa, że sytuacja jest dla niego niezwykle bolesna. Największym dramatem nie jest w chwili obecnej zachowanie syna, ale to, co zrozumie każdy dziadek - fakt, że do tej pory nie mógł zobaczyć swojej wnuczki.

Dramat gwiazdora disco polo

Przez problemy rodzinne, a także bardzo dużą aktywność zawodową Zenek Martyniuk do tej pory nie miał możliwości zobaczyć się z Laurą - córką swojego syna. Jego sytuację zrozumie każdy naprawdę kochający dziadek, który tylko marzy o tym, by po raz pierwszy wziąć swoją wnuczkę na ręce. Który przez brak czasu, sytuację rodzinną lub dzielącą ich odległość, nie może się z nią widywać.

Do niedawna przyznawał publicznie, że nie rozumie zachowania swojego syna, a jego ekscesy dotykają wszystkich członków rodziny. Posunął się w jednym z wywiadów nawet do stwierdzenia, że na podstawie tego, co się dzieje w jego rodzinie można nakręcić telenowelę.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Zenek wychodzi na prostą

Ewelina, synowa Zenka, jakiś czas temu przeżyła wydarzenie, które pozostawiło trwały ślad na jej psychice. Gdy była w ciąży, jej mąż nie wpuścił jej do domu, z czego potem wynikły kolejne awantury i bulwersujące sytuacje. Gdy jednak sytuacja nieco się uspokoiła, Ewelina urodziła Laurę, życie rodziny Martyniuków zmieniło się w sposób nieodwracalny.

Pomimo wielu problemów, sytuacja powoli zaczyna się stabilizować, a sam Zenek już wkrótce będzie miał możliwość zobaczenia się z Laurą. Zamierza podczas spotkania zaśpiewać wnuczce piosenkę, którą napisał prawie dwadzieścia lat temu. Nosi tytuł właśnie "Laura".

ZOBACZ TAKŻE NA PIKIO.PL

  1. Weronika Rosati oskarża Śmigielskiego o przemoc: „Gdy znów mnie uderzył, zadzwoniłam po ojca”
  2. Majka Jeżowska pokazała partnera. Jest od niej o dekadę młodszy!
  3. Kuba nie żyje. Miał przed sobą całe życie, szybko znaleźli ciało
  4. Jakie życzenia złożyć na Dzień Kobiet? Nie zapomnij o kartce dla najbliższych
  5. Stan Gienka Loski pogarsza się, fani drżą. Trwa walka o życie

źródło: Najwyższy Czas

Następny artykuł