Dramat żony króla disco polo. Została całkiem sama, współczujemy
Karol Zaborowski - 22 Grudnia 2018

Dramat żony króla disco polo. Została całkiem sama, współczujemy

Disco polo staje się coraz popularniejsze. Nie dziwi więc fakt, że na tegorocznych koncertach sylwestrowych pojawi się naprawdę wiele gwiazd tego gatunku muzycznego. Niestety nie dla wszystkich są to dobre wiadomości.

Disco polo w naszym kraju pojawiło się już lata temu, a okres świetności tego typu muzyki przypadał na lata 90., jednak teraz disco przechodzi prawdziwe odrodzenie. Na coraz większej ilości imprez telewizyjnych pojawiają się zespoły disco polo, a nie ma lepszej okazji do zabawy, jak sylwester. Dlatego jeszcze w tym roku w Zakopanem zobaczymy Zenka Martyniuka, Sławomira oraz Marcina Millera z legendarnego zespołu Boys.

Żona gwiazdora disco polo spędzi sylwestra samotnie

Większość z nas ostatnią noc tego roku spędzi na szampańskiej zabawie do samego rana. Jednak dla niektórych osób ta noc przepełniona będzie pracą, przez co nie będą mogli spędzić jej tak, jakby naprawdę chcieli. Taki właśnie los spotkał między innymi wokalistę i lidera zespołu Boys Marcina Millera. Jego małżonka tegorocznego sylwestra spędzi w towarzystwie kota. Co więcej, nie jest to jej pierwszy sylwester spędzony w taki sposób. - Jesteśmy ze sobą już 28 lat, nie liczę lat w szkole średniej. I teraz jest tak, że dzieci mam już duże, młodszy syn jest w Gdańsku, starszy syn ma już rodzinę, mieszka w Białymstoku, więc noc sylwestrową każdy spędza po swojemu, a moja żona tylko z kotem - mówił muzyk.DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ
Czterej pancerni i piesCzterej pancerni i pies: Dramat gwiazdy serialu. Pochowała najbliższychCzytaj dalej
Mimo wszystko to nic miłego zostać zupełnie samemu w domu, który wcześniej tętnił życiem w taką noc jak sylwester. Jednak kobieta sama podjęła taką decyzję, ponieważ nie chce brać udziału w życiu scenicznym męża. Popularność i show-biznes to bez dwóch zdań nie jej świat. - Moja żona, my jesteśmy jakby innym światem. Ja jestem muzykiem z wyboru, ale tych ścianek, autografów musiałem się uczyć. Pamiętam pierwsze moje wrażenia, nie potrafiłem się wysłowić, nie potrafiłem dobrać skarpet do garderoby, do butów, w ogóle koszmar, a moja żona powiedziała: kochanie, to jest twój świat, ścianki, autografy, rób swoje, ja ci nie będę przeszkadzała. Kiedyś jej proponowałem, żeby przyjechała - dodaje muzyk.ZOBACZ TAKŻE:
  1. Szelągowska z partnerem. Fani OSŁUPIELI widząc kim on jest
  2. STRASZNA ŚMIERĆ partnera i ojca córki Wojciechowskiej!
  3. Straszna diagnoza była dla niej wstrząsem. Julia Wieniawa jest nieuleczalnie chora
  4. Koszmar gwiazdy Klanu przed świętami. Śmierć odebrała jej wszystko
  5. Katolicy dostali szału! Nigdy nie wybaczą tego Maryli Rodowicz
disco-poloStraszne choroby zniszczyły ich życie. Druzgocące dramaty gwiazd disco-poloCzytaj dalej
Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News