Fanom disco polo spadły skarpetki z wrażenia. Gwiazdy postanowiły zszokować nagością

Fanom disco polo spadły skarpetki z wrażenia. Gwiazdy postanowiły zszokować nagością Źródło: screen youtube.com/SKOLIM Official

Disco polo zyskuje coraz więcej fanów, a co za tym idzie - pojawiają się kolejne, wcześniej nieznane gwiazdy tego gatunku muzycznego. Jednak nawet oni mają pewne granice, które właśnie zostały przekroczone.

Disco polo po trwającym wiele lat upadku ponownie stało się jednym z najpopularniejszych gatunków muzycznych w naszym kraju. Cały czas na scenie pojawiają się nowe zespoły lub wykonawcy, którzy chcą wykorzystać ogromny bum, jaki zrobił się na rynku muzycznym. Jednak chcąc wyróżnić się z tłumu, sięgają po coraz to odważniejsze środki. Dodatkowo nadchodzące święta sprawiają, że coraz więcej osób decyduje się na nagranie swojego świątecznego przeboju. Problem w tym, że często pasuje to do siebie jak pięść do nosa.

Fani disco polo zniesmaczeni

Jeszcze nie tak dawno premierę miał najnowszy przebój sióstr Godlewskich, gdzie w teledysku celebrytki zaprezentowały się prawie nago, co wywołało niemałe poruszenie wśród internautów. Teraz ze swoim nowym teledyskiem wystartował twórca o pseudonimie Skolim. W nagraniu nie brakuje golizny i znalazło się również miejsce dla świętego Mikołaja, który buja się na łóżku w towarzystwie dwóch dziewczyn, które są w samej bieliźnie. Nagość staje się coraz mniej kontrowersyjnym tematem, jednak musi być jakiś powód ukazania tego w reklamie czy teledysku. Wiadomo przecież, że jeżeli reklamujemy np. bieliznę, to nie pokażemy modelki w kożuchu. Podobnie jest w przypadku teledysku, ponieważ akcja niektórych z nich dzieje się przykładowo na basenie, gdzie normalne jest, że kobiety odziane są w bikini.DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ Jednak w tym przypadku mówimy o zwykłych ujęciach w domu, w sypialni albo przy choince i jedyne co jest na nich pokazane to zgrabne dziewczęta w stanikach i stringach. Internauci w tym momencie powiedzieli stanowcze dość. - Ale pornosa nagrali. Mogły już nago wystąpić po co ta bielizna. TRAGEDIA - pisze jeden z internautów. - Porażka z tym teledyskiem, wstyd. Co te rozebrane panienki mają wspólnego ze świętami. Żenada równa Godlewskim  - czytamy. - Żenada chyba najbardziej kiepski teledysk i piosenka w całej historii disco polo wstyd dla świąt - dodaje kolejny internauta.ZOBACZ TAKŻE:
  1. Ulubiona aktorka Polaków przeszła przez piekło. Problemy psychiczne i finansowe w tle
  2. Cezary Pazura ma zaskakujące marzenie. To wzruszające
  3. Największa gwiazda Tańca z Gwiazdami ZMIAŻDŻYŁA ten program. Szokujące oświadczenie
  4. Znaki zodiaku i ich najpiękniejsze partie ciała. Co masz w sobie niezwykłego?
  5. Znaki zodiaku, które mogłyby zasiąść na tronie. Jesteś urodzonym władcą?
Następny artykuł