Spłonął dom wokalisty disco polo, został bez dachu nad głową. Potrzeba jest pomoc

Spłonął dom wokalisty disco polo, został bez dachu nad głową. Potrzeba jest pomoc Źródło: Krosno112

Społeczność disco polo przeżywa okropne chwile. Jeden z ulubionych wykonawców poinformował o okropnej tragedii, jaka dotknęła jego rodzinę. Dom artysty został doszczętnie spalony, budynek nie nadaje się do dalszego zamieszkiwania. Zrozpaczony musi błagać o pomoc.

Disco polo może się pochwalić szerokim wachlarzem barwnych osobowości, które z radością tworzą tę muzykę. Są wśród nich prawdziwe gwiazdy, które swoimi hitami podbiły serca tysięcy Polaków, a ich przeboje są obowiązkowe na każdym hucznym weselu. Choć życie tych artystów wydaje się beztroskie, czasem muszą mierzyć z przeciwnościami losu. Boleśnie doświadczył tego lubiany wykonawca, który stracił cały dobytek w pożarze.

Dramat wokalisty disco polo. Pożar odebrał mu dach nad głową

Dom w miejscowości Przybówka był znany w całej Polsce. Raz w roku, z okazji Bożego Narodzenia, cały budynek był ozdabiany zawrotną ilością kolorowych lampek choinkowych. Mówi się, że liczba światełek to nawet 50 tysięcy. Widok był zjawiskowy i przywodził na myśl amerykańskie wille, które zdecydowanie nie oszczędzają na świątecznych ozdobach. Ogrom przedsięwzięcia sprawił, że nawet media zainteresowały się poczynaniami artysty disco polo.

Właśnie ten przybytek należący do gwiazdy Kamila Suskiego w czwartek 16 maja doszczętnie spłonął. Około godziny 13:00 zauważono duży pożar w środku budynku, a na miejsce natychmiast przyjechało aż 6 zastępów straży pożarnej. Jak ocenili mundurowi, płomienie zdążyły się bardzo mocno rozprzestrzenić. Przez to nie udało się wejść do środka i uratować choćby podstawowych elementów wyposażenia.

Po godzinie walki z żywiołem można było ocenić ogrom zniszczeń w domu gwiazdora disco polo. Zniszczone zostały okna, ściany i sufit, a każda płaszczyzna była pokryta toksyczną substancją. Nic nie udało się uratować - wszystkie meble oraz sprzęty nadawały się jedynie do wyrzucenia. Jak się okazało, przyczyną pożaru był nieszczelny piecyk w jednym z pokoi.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Artysta jest zrozpaczony. Musi zacząć wszystko od nowa

Suski mieszkał tam razem ze swoja dziewczyną. Zarówno oni, jak i nikt inny na szczęście nie został poszkodowany w wyniku wypadku, jednak na tym koniec dobrych wiadomości. Budynek nie nadaje się do zamieszkania, a parze nie zostały żadne przedmioty czy ubrania. Zostali bez niczego.

- Uruchomiliśmy już pełne procedury administracyjne w celu pomocy pogorzelcom. Niebawem dostaną środki finansowe, przeznaczone w takich sytuacjach na najpotrzebniejsze artykuły - powiedział Sławomir Stefański, wójt gminy Wojaszówka.

Ruszyła także specjalna zbiórka pieniędzy, która ma pomóc artyście disco polo i jego partnerce zacząć życie na nowo w innym mieszkaniu. Każdy, kto chce wspomóc wykonawcę, może to zrobić tutaj.

(Fot. Korsno 112)

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Martyna Wojciechowska była molestowana przez znanego lekarza. „Ufałam mu”
  2. Żona Tomasza Sekielskiego nie jest związana z mediami. Kim jest Anna Sekielska?
  3. Najsmutniejsze wiadomości rozprzestrzeniają się po mediach z prędkością światła. Nie żyje wielki artysta
  4. Pies podpalony i skatowany. Policja szuka sprawcy, każda pomoc jest na wagę złota
  5. Smutne informacje dla fanów "M jak miłość". Uwielbiany bohater ma raka, może tego nie przeżyć
  6. Podczas ulewy Duda nie pozwolił, by Szydło przemokła do suchej nitki. Oniemieliśmy, gdy wziął premier pod rękę i przygarnął pod swój parasol

Źródło: Facebook

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News