Miliony ludzi mówi, że jest zjawiskowo piękna. Wygląda jak Godlewska

Miliony ludzi mówi, że jest zjawiskowo piękna. Wygląda jak Godlewska Źródło: screen/YouTube/Siostry Godlewskie

Gwiazdy disco polo mają czasami swoich sobowtórów. Okazuje się, że siostry Godlewskie nie są tak oryginalne, jak mogłoby się wydawać. Pewna kobieta do złudzenia przypomina jedną z nich.

Gwiazdy disco polo starają się, aby ich wizerunek był niepowtarzalny i jedyny w swoim rodzaju. Często okazuje się, że mają swoich sobowtórów lub sobowtórki. Niekoniecznie są oni ich naśladowcami. Nierzadko jest to podobieństwo przypadkowe, które potrafi jednak zwrócić uwagę spostrzegawczych internautów. Tym razem zauważono podobieństwo pewnej fotomodelki do jednej z sióstr Godlewskich.

Rosjanka Kseniya Rain to kobieta, która regularnie publikuje swoje fotografie na Instagramie. Prezentuje na nich swoją wyjątkową urodę oraz wystudiowane pozy. Wiele osób zwracało uwagę na to, że nie jest zbyt naturalna i najprawdopodobniej poprawia swój wygląd za pomocą skalpela lub nakłada na swoje zdjęcia zbyt dużo filtrów.

Gwiazdy disco polo mają sobowtórkę. 28-letnia Rosjanka jest podobna do jednej z sióstr Godlewskich

Kobieta nie przejmowała się komentarzami i konsekwentnie publikowała kolejne zdjęcia. W ten sposób zyskała olbrzymią popularność w sieci i ponad milion obserwatorów w mediach społecznościowych. Nie da się nie zauważyć, że jej upór przypomina ambicje sióstr Godlewskich, które również były krytykowane za brak umiejętności wokalnych, ale dalej publikowały nowe piosenki i teledyski. 

Oprócz sposobu działania, który do złudzenia przypomina strategię popularnych gwiazd disco polo, 28-latka jest podobna do jednej z sióstr Godlewskich od strony fizycznej. Biorąc pod uwagę jej warunki, Kseniya Rain bardziej przypomina Małgorzatę Godlewską. Nie da się nie zauważyć, że obie panie mają nienaturalnie powiększone usta i rysy twarzy, które budzą skojarzenia z lalką Barbie. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Kim naprawdę jest sobowtórka siostry Godlewskiej?

Kseniya Rain również postawiła przede wszystkim na karierę w mediach społecznościowych. Kobieta stała się prawdziwą gwiazdą Instagrama. Jej zdjęcia budzą skrajne emocje. Dla wielu osób jest ona uosobieniem piękna, ale jest grupa ludzi, która zarzuca jej sztuczność, a nawet manipulację wizerunkiem. Prawda na temat fotomodelki nie jest taka oczywista.

Internauci dopatrzyli się, że zjawiskowo piękna kobieta umieściła intrygującą informację na swój temat. Na swoim profilu celebrytka poinformowała, że jej wizerunek to postać fikcyjna. Ta wiadomość wprawiła jej obserwatorów w zakłopotanie i dezorientację. Piękna twarz kobiety może być eksperymentem wizażystów, a sama postać swojego rodzaju projektem. Polskie gwiazdy disco polo rzadko narażają swoich fanów na podobne wątpliwości. 

Tak wygląda sobowtórka polskich gwiazd disco polo. To zdjęcie z jej popularnego profilu na Instagramie:

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Polski gwiazdor zaśpiewa na pogrzebie Czerwińskiej! Fani pospadali z krzeseł, gdy zobaczyli nazwisko!
  2. Najprzystojniejszy aktor "M jak Miłość" odchodzi z serialu! Dzisiejsza informacja wstrząsnęła fanami
  3. Ujawniono dramat księżnej Kate. "Stała się ofiarą"
  4. Mały Polak nie żyje. Tragedia, o której mówi cały kraj
  5. Nowotwory w rodzinie, tajemnicza śmierć i ciężka choroba. Pasmo nieszczęść u gwiazdy Kiepskich

źródło: Popularne

Następny artykuł