W programie „Skandaliści” prowadzonym przez Agnieszkę Gozdyrę jeden z największych gwiazdorów polskiej sceny disco polo zdecydował się na szokujące wyznanie. Piosenkarz był molestowany przez znaną osobę, o czym po latach z bólem opowiedział.

Lider Bayer Full ujawnił szczegóły wstrząsających przeżyć, których doświadczył na koloniach w Darłówku. Fani są naprawdę zdruzgotani jego wyznaniami.

Sławomir Świerzyński prywatnie

– Ja byłem na koloniach w Darłówku i tam on był. I niech mi pani wierzy, że jak ja spotkam tę osobę, to przy*** w ryj, aż się zdziwi – wyznał Sławomir Świerzyński.

Jednak na samych groźbach się skończyło, bowiem muzyk nie zamierzał podać nazwiska oprawcy. Fani wciąż jednak próbują dowiedzieć się, kto przed laty skrzywdził ich idola.

– To rozpoznawalna osoba, gdyby ludzie usłyszeli nazwisko, to by się zdziwili – stwierdził piosenkarz.

Co gwiazda disco polo sądzi o LGBT?

Jak twierdzi sam wokalista zespołu Bayer Full, przez doświadczenia z dzieciństwa uprzedził się do osób homoseksualnych.

– Ja nie jestem za promowaniem homoseksualizmu, ja jestem wrogiem. Pokazywania tych wszystkich parad dziwnych, gejów, tych lgbt, „vans”, „trans”, „śmans” itp., itd. – powiedział muzyk.

Piosenkarz powiedział też, że ma prawicowe poglądy, ale nie zdecydowałby się na start w wyborach z list Prawa i Sprawiedliwości, bowiem czuje się przywiązany do Polskiego Stronnictwa Ludowego. W związku z powyższym muzyk chciałby zreformować PSL w ten sposób, by podążało w bardziej prawicowym kierunku.

– Jakby to wyglądało, gdybym nagle zmienił partię? Ja bardziej chciałbym zmienić PSL, żeby poszedł w stronę prawicy – stwierdził Świerzyński.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Frykowska w Skandalistach zszokowała Gozdyrę! Ujawniła szokujące fakty
  2. Roztrzęsiona Gozdyra mierzy się z linczem. „Zaprosiła gwałciciela do studia”
  3. Gozdyra w Sylwestra wpadł w szał! Przy wszystkich zrównała faceta z ziemią
Lider Bayer Full
Fot. YouTube/NowyDziennik
Sławomir Świerzyński
Fot. YouTube.com

Czy lubisz muzykę disco polo?

Loading ... Loading ...

Najbardziej idiotyczne seriale w polskiej telewizji [ZDJĘCIA]


Znane pary z dużą różnicą wieku. Ile lat ich dzieli? [ZDJĘCIA]

Źródło: polsatnews.pl

Zobacz również