Gwiazdor disco polo przeżył chwile grozy! Najbliższa mu osoba w ogromnym cierpieniu

Gwiazdor disco polo przeżył chwile grozy! Najbliższa mu osoba w ogromnym cierpieniu

Disco polo zdecydowanie przeżywa w ostatnim czasie w Polsce swój renesans. Jedna z największych gwiazd tego gatunku muzycznego przeżyła naprawdę trudne chwile, które były związane z problemami prywatnymi bliskiej osoby. Wokalista zdecydował się właśnie bardzo szczerze o tym opowiedzieć.

Disco polo pozostaje niezmiennie ważną, nieodłączną wręcz częścią wielu imprez i przyjęć, a szczególnie tradycyjnych wesel. Nie ma więc prawdopodobnie w naszym kraju dorosłej osoby, która nie znałaby twórczości zespołów takich jak Akcent lub Bayer Full, które wciąż cieszą się niesłabnącą popularnością wśród kolejnych pokoleń słuchaczy.

Gwiazdor disco polo przeżył trudne chwile! Problemy rodzinne wokalisty

Fani byli naprawdę zmartwieni, kiedy dowiedzieli się o poważnych problemach rodzinnych Sławomira Świerzyńskiego, znanego z drugiej z wymienionych grup. Kiedy córka muzyka zaszła w kolejną ciążę, lekarze stwierdzili konflikt serologiczny. Nikola Dutkiewicz spodziewała się więc, że naznaczony dużym ryzykiem poród zdecydowanie nie będzie prosty. Córeczka artystki, Kalina przyszła ostatecznie na świat 6 października. Jak donoszą "Nasze Melodie", dzień ten był wypełniony ogromnymi nerwami i strachem całej rodziny. - Akcja porodowa zaczęła się około godz. 21 i mąż córki - Dominik natychmiast zawiózł ją do szpitala w Płocku. Lekarze wiedzieli o problemach mojej córki, więc byli przygotowani do przeprowadzenia u dziecka natychmiastowej transfuzji krwi. Zabieg się powiódł - wyjawił niezwykle szczerze Świerzyński, który nie ukrywa ogromnej radości z powodu narodzin zdrowej wnuczki. - Bardzo się cieszę, że Kalinka jest już na świecie i że wszystko odbyło się bez komplikacji - dodał otwarcie wokalista z ogromną ulgą.DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Czy Sławomir Świerzyński będzie dobrym dziadkiem? Gwiazdor ma już duże doświadczenie

Przypomnijmy, że Sławomir Świerzyński ma już pięcioro wnucząt - Olka, Artura, Adama, Wiktora oraz Dominika. Kalina będzie więc pierwszą dziewczynką w tym gronie, co niezwykle cieszy wokalistę, który zaznacza jednocześnie, że nie pamięta już, w co lubią się bawić małe dziewczynki. Chociaż ciąża nie przeszła bez komplikacji, Nikola Dutkiewicz nie zamierza robić sobie długiej przerwy od pracy. Jak stanowczo zaznaczyła, wkrótce ponownie zobaczymy ją na scenie. Fani przyjęli te wieści z ogromną radością i ulgą. - Jeśli wszystko będzie dobrze, wrócę na scenę z Baby Full na sylwestra - ujawniła szczęśliwa córka Sławomira Świerzyńskiego w rozmowie z polskimi mediami.ZOBACZ TAKŻE:
  1. Taco Hemingway nawet nie wie, co potrafi zrobić z Edytą Górniak! Zaskakujące video
  2. Znaki zodiaku, które uznane są za NAJBRZYDSZE. Nie chcesz być na liście
  3. Uwielbiana aktorka ujawniła, że jest chora. Ma stwardnienie rozsiane
  4. Pies, który jest trudny w wychowaniu? Jeden Twój błąd, a koniec będzie tragiczny
  5. Kiedy premiera Kogel Mogel 3? Fani kultowej serii będą zawiedzeni
Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News