Skandal w świecie disco polo! Czy oni poszaleli do reszty?

Skandal w świecie disco polo! Czy oni poszaleli do reszty? Źródło: screen youtube.com/Piotr Ozzy Oziabło

Disco polo fanów tego gatunku przyzwyczaiło już do niecodziennych tekstów piosenek, gdzie zdrada i seks są na porządku dziennym. Jednak to, co się teraz wydarzyło, przechodzi wszelkie granice.

Disco polo przechodzi teraz prawdziwe odrodzenie, przez co coraz więcej osób decyduje się na karierę muzyka właśnie tego gatunku. Przez to, co jakiś czas jesteśmy raczeni kolejnymi wielkimi hitami, a z każdym z nich poprzeczka szokowania słuchacza postawiona jest coraz wyżej. W tym wyścigu na prowadzenie właśnie wybił się zespół Jobery, który na portalu YouTube właśnie opublikował swój najnowszy teledysk do piosenki pod tytułem "Sexy myszka".

Disco polo: gigantyczny skandal

Już sam tytuł dosadnie zapowiada, o czym dokładnie będzie zarówno piosenka, jak i teledysk. Jednocześnie trzeba zaznaczyć, że kobieta w nim występująca bez wątpienia jest seksowna i pociągająca. Jednak sposób, w jaki została wykorzystana oraz piosenka lecąca w tle sprawia, że nawet tak piękna osoba nie ratuje tego przedsięwzięcia. Historia przedstawiona w teledysku jest dosyć prosta. Otóż nasza blond piękność zdradza swojego najprawdopodobniej męża z piosenkarzami z zespołu Jobery. Na samym końcu widzimy, że mężczyzna dowiaduje się, że jego ukochana przyprawia mu rogi i właśnie dlatego postanawia pozbyć się kochanków kobiety przy pomocy pistoletu. Następnie siada na kanapie, gdzie czeka kolejny amant, który zapytany o to, kim jest, odpowiada, że jest reżyserem kina akcji. - Moja mała sexy myszko Będę robił z Tobą wszystko Jesteś moim ideałem Właśnie taką Ciebie chciałem - słyszymy w refrenie. Cały tekst piosenki jest pełen oczywiście odniesień do seksu, a na ekranie kilkukrotnie jesteśmy witani zbliżeniem zarówno na piersi, jak i pośladki kobiety występującej w produkcji. Oczywiście ma na sobie wtedy tylko i wyłącznie bieliznę.DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Mieszane uczucia słuchaczy

Piosenka spotkała się z bardzo mieszanym odbiorem, ponieważ wiele osób w swoich komentarzach wprost nazywa ten utwór dnem, czy absolutną porażką. Skandal wywołany wokół utworu szybko wzburzył fanów tego gatunku muzyki. Inni natomiast bardzo go chwalą, chociaż ciężko stwierdzić, czy nie jest to przypadkiem przejaw zwykłego żartu. Nie ulega jednak wątpliwości, że utwór narobi nie małego szumu, a wszystko przy pomocy golizny i dwuznacznego tekstu, który jest tak delikatny, że nawet dziecko zrozumie, o co w nim tak naprawdę chodzi. Jednocześnie dzieci raczej nie powinny się z nim zaznajamiać. Wiele osób zastanawia się również, czy autorzy nie zwariowali już do końca i szczerze mówiąc, ta myśl pojawiła się jak najbardziej nie bez powodu.ZOBACZ TAKŻE:
  1. Przez promocję Biedronki pójdzie siedzieć. 31-letni Polak postradał rozum
  2. Meghan Markle nie może tego zrobić. Kuriozalna sytuacja księżnej
  3. Fani „The Voice of Poland” załamani! Decyzja TVP wywołała burzę
  4. Znaki zodiaku o ognistym temperamencie. Kto ma diabełka za skórą?
  5. ZNAKI ZODIAKU, które są największymi leniuchami. Kochają spać
Następny artykuł