Disco polo miało być dla nich sposobem na zrobienie kariery. Dopóki wykonywały piosenki przaśne i lekkie – nikt tak się nie emocjonował. Gdy zdecydowały się na „odśpiewanie” hymnu ze swoją charakterystyczną manierą, internauci zamarli. Sprawą postanowił się zająć jeden z dziennikarzy TVN. Siostry Godlewskie staną przed sądem.

Disco polo i lekkie utwory, które nagrały natychmiast stały się popularne w sieci. Jedni lubili nieskomplikowany sens, inni chcieli zobaczyć teledyski z czystej ciekawości. Siostry Godlewskie są niezwykle popularne w Polsce. Skandale, nietypowy wygląd i nowe wersje starych hitów, do których fani podchodzili z dużą rezerwą. Właśnie postanowiły zaśpiewać hymn, nagrać wyczyn i opublikować. Jednak internauci są bezlitośni, a Rafał Collins składa wniosek do prokuratury o sprofanowanie hymnu państwowego.

Siostry Godlewskie mają problem. Czy gwiazdy disco polo staną przed sądem?

– Siostry Godlewskie. Prawnicy są już w gotowości, jutro o 12 mija termin na usunięcie druzgocącej wersji hymnu Polski. Zgłasza się do mnie wiele pokrzywdzonych osób wśród których są min. Kombatanci !) oraz tzw. Celebryci. Nie odpuszczę i spotkamy się w sądzie. Bardzo proszę wszytkich o używanie #Wtorek12, aby wywrzeć presję (o ile to wogole możliwe) na tych paniusiach. Im więcej udostępnionych postów tym lepiej dla sprawy;-) Mam na co dzień wiele poważniejszych spraw, którymi wolałbym się zajmować, ale niestety nie mogę przejść obojętnie obok tej – napisał dziennikarz TVN Turbo na swoim Facebooku.

Ogromne poparcie dla akcji dziennikarza

Pod oświadczeniem lawinowo pojawiły się komentarze wspierające dziennikarza.

– Popieram w 100% i ogromny szacunek że wreszcie znalazł się ktoś kto może powiedzieć tej patologii STOP – pojawia się w komentarzu.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Jolanta Kwaśniewska i sekrety jej wyglądu. Możecie przeżyć szok!

–  Bardzo się cieszę, że ktoś wziął sprawy w swoje ręce.
Nie zgadzam się, aby te dwie karykatury prezentowały Polską stronę żeńską w takiej odsłonie w dniu upamiętnienia tak ważnej dla Polski rocznicy, przed całym światem. Nie zgadzam się, aby tak ważna rocznica była kojarzona z zabawą sióstr Godlewskich – czytamy dalej.

– Po prostu jako Polak, czuję się obrażony tym co zrobiły muszą poczuć konsekwencje swojej głupiej zabawy – napisał internauta.

Siostry Godlewskie miały zadbać o to, aby nagranie, na którym śpiewają hymn zniknęło z Internetu. Okazuje się, że nie odniosły się do zarzutów Rafała Collinsa. Mężczyzna przygotowuje właśnie odpowiednie dokumenty.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Widzowie M jak miłość zdruzgotani. Odeszła czołowa gwiazda
  2. Gwiazda TVN pokazała WSZYSTKO. Intymne zdjęcia wyciekły do sieci
  3. Gwiazda Polsatu OHYDNIE zaatakowana! Aż wstyd to cytować
  4. Zamykają je żywcem w “grobach”. Potem wszyscy je ze smakiem jemy
  5. Znaki zodiaku polskich gwiazd. Sprawdź, z kim dzielisz los

Dramaty gwiazd disco polo. Życie ich nie rozpieszcza

ŹRÓDŁOjastrzabpost.pl

Absolwentka twórczego pisania Uniwersytetu Łódzkiego i dziennikarstwa Uniwersytetu Warszawskiego. Dziennikarka Pikio.pl