Disco polo: Godlewska została pobitra
screen youtube.com/przeAmbitniPL
Karol Zaborowski - 26 Kwietnia 2019

Wstrząsające nagranie obiega Internet. Zapłakana i pobita Godlewska obraża siostrę

Disco polo przechodzi prawdziwy rozkwit, jednak Esmeralda Godlewska nie jest teraz w najlepszej formie. Jej szokujące nagranie obiegło już cały Internet.

Disco polo ma się dobrze jak nigdy dotąd. Cały czas na rynku pojawiają się nowe gwiazdy, które w bardzo krótkim czasie zyskują popularność, a starzy wyjadacze jeszcze bardziej umacniają swoją pozycję, którą budowali przez lata. Jednak nie wszyscy celebryci związani z tym gatunkiem muzycznym mają się dobrze. Esmeralda Godlewska zamieściła na swoim profilu instagramowym nagranie, którym zszokowała wszystkich.

Gwiazda disco-polo ostro o swojej siostrze

Konflikt pomiędzy siostrami Godlewskimi rozpoczął się już jakiś czas temu. Wiele osób podejrzewało, że jest to tylko niewinna kłótnia pomiędzy rodzeństwem, która już niedługo się zakończy. W pewnym momencie pojawił się nawet komunikat o powrocie kontrowersyjnych gwiazd, ale wygląda na to, że topór wojenny jeszcze nie został zakopany.

Michał Wiśniewski odpowiedźWiśniewskiemu puszczają nerwy. Ma grozić Dominice, że ujawni w mediach prawdziwy powód rozstaniaCzytaj dalej

Godlewskie za pośrednictwem swoich portali w mediach społecznościowych po swojej przepychance na pokładzie samolotu zaczęły się nawzajem oczerniać. Wyszły wtedy też na jaw rzeczy, o których opinia publiczna nie miała dotąd pojęcia. Również udział Esmeraldy w Fame MMA wzbudził całą masę kontrowersji. Jednak nagranie, które teraz zamieściła celebrytka przekracza nieco granice.

Na instagramowym profilu celebrytki pojawiła się relacja, na której widzimy pobitą i zapłakaną Esmeraldę. Jak sama przyznaje na nagraniu, nie zgłosi tego na policję, ponieważ za jej stan odpowiedzialni są ludzie, z którymi nie wolno zadzierać. Wyznaje również, że nawet w takiej chwili nie ma wsparcia w swojej rodzinie, a tym bardziej w siostrach.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

czterej pancerni i piesAktor Czterej pancerni i pies miał cztery żony. Wstrząsające doniesienia szokują fanówCzytaj dalej

Esmeralda Godlewska wprost mówi, że jej siostra Małgorzata jest skupiona tylko i wyłącznie na sobie oraz karierze, którą cały czas stara się promować. Oberwało się również Magdzie, którą celebrytka obwinia za wciągnięcie do "strasznego świata".

 - Mówicie mi o rodzinie. Gośka, która jest skupiona tylko na swojej d..ie i pseudo karierze, Magda, która wciągnęła mnie do strasznego świata... - mówiła Esmeralda Godlewska.

Wygląda na to, że siostrzana więź pomiędzy celebrytkami i ich siostrą może być bardzo trudna do odratowania, a niektórzy wprost mówią, że to już ich definitywny koniec, jako zespół.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Agata Duda ma siostrę bliźniaczkę! To znana aktorka - wyglądają identycznie. Pospadacie z krzeseł jak to zobaczycie
  2. Córki Hanny Lis są ZNIEWALAJĄCO piękne! Urodą zmiażdżyły nawet córki Kingi Rusin!
  3. Brawo, słowa jasnowidza Jackowskiego spełniają się co do joty. Niestety, teraz sprawdza się najgorsze
  4. Dzielny syn oddał życie za matkę. Uratował kobietę przed najgorszą możliwą sytuacją
  5. TVP przedstawiła fatalną prognozę pogody. Przez 3 dni będzie tak, że aż nas poderwało ze złości
  6. Wielkie zmiany w 500 plus stały się faktem. Sejm pod osłoną nocy zlikwidował kluczowe kryterium

 

agnieszka chylińskaNajwiększe dramaty Agnieszki Chylińskiej. Szokujące fakty, o siódmym wiedzą tylko najbliżsiCzytaj dalej

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News