godlewskie(1)
screen youtube.com/Siostry Godlewski
Karol Zaborowski - 25 Grudnia 2018

Katolicy chcą zlinczować gwiazdy disco polo! Tym razem przesadziły?

Disco polo już nie raz zaskakiwało swoich fanów. Jednak to, co teraz pokazały gwiazdy tego gatunku, przebiło wszystko. Internauci nie mogą uwierzyć w to, co widzą i słyszą, a ich niezadowolenie widać niemalże gołym okiem.

Disco polo, a w szczególności gwiazdy tego gatunku, często wzbudzają duże kontrowersje. Siostry Godlewskie zadebiutowały rok temu, kiedy postanowiły do Internetu wrzucić swoje nagranie, na którym śpiewają kolędy. Film okazał się gigantycznym hitem, jednak nie ze względu na ich talent wokalny. Oceny i komentarze mówią same za siebie, a trzeba przyznać, że takiej ilości hejtu nie widziano od dawna. Problem w tym, że ich twórczość nie zakończyła się na tym jednym nagraniu, a wręcz przeciwnie. Teraz celebrytki naraziły się wszystkim katolikom.

Gwiazdy disco polo tym razem przesadziły

Ich ostatnio zaprezentowana kolęda "Jezus malusieńki" delikatnie mówiąc, nie spotkała się z ciepłym przyjęciem przez internautów. Podobnie jak piosenka "Pada śnieg", w której praktycznie nagie siostry Godlewskie wyginają się przy mikołaju, a nawet dostają od niego klapsy. Dla wielu osób tego było już za wiele i internauci postanowili dać upust swojemu niezadowoleniu. Według wielu z nich celebrytki zwyczajnie niszczą święta i dodatkowo bezczeszczą polskie kolędy. Jednak same Godlewskie widocznie mają odrobinę inne zdanie na ten temat. W ich najnowszym nagraniu widzimy, jak obie recytują 10 przykazań bożych. Jak same zaznaczyły, są zdruzgotane tym, co robią internauci, oraz że niszczą swoim zachowaniem magiczny klimat świąt. Piosenkarki disco polo dodatkowo specjalnie zadedykowały wszystkim 8 przykazanie, czyli "nie mów fałszywego świadectwa przeciw bliźniemu swemu". Rzecz jasna ich strój był daleki do odpowiedniego, jeżeli chodzi o przekazywanie nauk religijnych. Ich głębokie dekolty sprawiają wrażenie, jakby zaraz miały eksplodować, co w sumie nie zdziwiłoby nas aż tak bardzo.DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ
Dziecko RossmannaRossmann powinien to nagłaśniać! Kosmetyki niebezpieczne dla dzieci w sprzedażyCzytaj dalej
Internauci niemalże jednogłośnie stwierdzili, że Godlewskie są ostatnimi osobami, które powinny innych pouczać o tym, jak powinien zachowywać się katolik oraz jak nie niszczyć klimatu świąt. - Z cycami na wierzchu będziecie o przestrzeganiu przykazań mówić? - pisze jedna z internautek. - Najmocniej przepraszam, że przerywam modlitwę, ale pragnąłbym zwrócić uwagę na strój owych pań, który ewidentnie wskazuje na ich brak szacunku do chrześcijaństwa i chrześcijańskiej modlitwy - czytamy. - To wy jesteście zdruzgotane? To my wszyscy powinnyśmy być, że z kolędy o Jezusie Chrystusie zrobiłyście jedna wielką nawet się tego nie da nazwać.. myślcie co robicie... - dodaje internauta.
ZOBACZ TAKŻE:
  1. Błaszczykowski wraca do Polski! Zagra w Ekstraklasie
  2. Fani Barw Szczęścia w furii! Gwiazda serialu oskarżona o niewybaczalną zbrodnię
  3. Ta porada Doroty Wellman zaskoczyła wszystkich! Fani są zachwyceni
  4. Wellman o aborcji. Można się zdziwić
  5. Dorota Szelągowska z partnerem. Fani osłupieli widząc kim on jest
Andrzej GrabowskiPolsat: Groźne wypadki gwiazd stacji. Prawdziwe dramaty na drogachCzytaj dalej
Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News