Odważna sesja zdjęciowa wokalistek disco polo. Fanom podniosło się ciśnienie

Odważna sesja zdjęciowa wokalistek disco polo. Fanom podniosło się ciśnienie

Disco polo to gatunek, który króluje w Polsce od wielu lat. Jest szczególnie kojarzony z postacią Zenka Martyniuka, którego hity znają dosłownie wszyscy. Wśród najpopularniejszych zespołów tryumfują głównie te męskie. Warto jednak poznać skład, w którym dominuje płeć piękna!

Disco polo od momentu, gdy po raz pierwszy pojawiło się w formie płyt na warszawskich bazarach jeszcze w latach 80. XX wieku, jest jednym z popularniejszych gatunków w tym kraju. Wiele gwiazd, które obecnie robią karierę w showbiznesie, zawdzięcza swój początek właśnie dzięki tej branży. Wszyscy znają takie zespoły jak "Akcent", czy "Weekend" i popularne "Ona tańczy dla mnie" (utwór jako jeden z pierwszych osiągnął 100 mln wyświetleń na platformie Youtube). Jednak trzeba zauważyć, że ich frontmani to... mężczyźni. Okazuje się jednak, że w tej branży jest też sporo miejsca dla utalentowanych kobiet!

Nieźle namieszały!

W ostatnim czasie fanów disco polo dosłownie rozgrzały młode kobiety, które koncertują z zespołem "Energy Girls". Dziewczyny pojawiły się na platformie "YouTube" stosunkowo niedawno, bo 6 miesięcy temu. Ich najpopularniejszy obecnie utwór, czyli "Ciebie chcę całować" ma już pół miliona wyświetleń. Oczywiście przyczyniło się to do popularności dziewczyn. Obecnie na Instagramie śledzi je prawie 20 tys. osób. To tam zamieściły zdjęcia ze swojej ostatniej sesji, która, według internautów, była strzałem w dziesiątkę. - Cud Maliny Dziewczyny. Jestem trzy razy na tak! - komentuje jeden z fanów. - Uuu... powiało latem! Pięknie - czytamy.
DALSZA CZĘŚĆ POD GALERIĄ - Prześliczne dziewczyny! - ocenia zdjęcie fanka. - Bomba! Co za nogi! - stwierdza rozpalony fan. - Wyszłyście rewelacyjnie - uważa mężczyzna.

Czy podbiją branżę disco polo?

Dotychczas najbardziej znaną w branży disco polo kobietą była Magdalena Narożna, czyli gwiazda zespołu "Piękni i młodzi". To właśnie o niej często chętnie nowe informacje publikowały tabloidy. Czy dzięki tej sesji popularność dziewczyn wzrośnie i trafią one do grona tych najbardziej rozpoznawalnych zespołów? Takie pytania zadają sobie teraz internauci. Instagram -> Energy Girls ZOBACZ TAKŻE NA PIKIO.PL:
  1. Małgorzatę Rozenek podejrzewano kiedyś o BLISKIE relacje z inną gwiazdą TVN. Spadniecie z krzeseł!
  2. Polska gwiazda zakochała się w niemieckim oficerze. Zapłaciła za to NAJWYŻSZĄ cenę
  3. Magda Gessler w szokujących słowach o swoim pierwszym mężu. Tego nie spodziewał się nikt!
  4. Barbara Kurdej-Szatan prosi fanów o zmasowaną akcję! Chodzi o jej pracę w Polsacie
  5. Młodzi ludzie najbardziej narażeni na nowotwór? Te badania nie pozostawiają wątpliwości
  6. HGA Media – duży sukces firmy, szansa na karierę dla młodych
  Następny artykuł