Ślubu nie będzie. Uwielbiany gwiazdor disco polo rozstał się z narzeczoną. Co się stało?

Ślubu nie będzie. Uwielbiany gwiazdor disco polo rozstał się z narzeczoną. Co się stało? Źródło: screen Youtube.com

Disco polo dało tej parze rozgłos. Poznali się na planie teledysku, a ich uczucie rokowało pozytywnie. Fani będą rozczarowani - zamiast szykowania się do ślubu para przeżywa boleść rozstania. Co się stało?

Fani disco polo żyją dziś nieoczekiwanym zwrotem w relacji lidera uwielbianego zespołu Milano, Mirosława Trzcińskiego i Ilony Borowskiej. Jeszcze niedawno para zapowiadała szumnie, że przygotowuje się do ślubu.

Zaskakujące rozstanie gwiazdy disco polo. Oboje idą już przez życie oddzielnie

Serwis Disco-polo.info podaje dziś zaskakujące wieści. Koniec ubiegłego roku przyniósł nieoczekiwany zwrot akcji. Zamiast dopinania szczegółów ślubu para postanowiła się rozstać. - To była nasza wspólna decyzja. Złożyło się na nią kilka powodów, o których nie chciałbym szerzej opowiadać – powiedział serwisowi Disco-polo.info lider grupy Milano. Czytamy, że obyło się bez zbędnych kontrowersji. Obydwoje postanowili rozejść się w przyjaźni, bez publicznego prania brudów. Wokalista dodał, że żałuje iż tak potoczyła się ta historia. Nie będzie jedna z samego faktu rozstania robił wielkiej tajemnicy medialnej. - Oczywiście, że długo będę wracał pamięcią do chwil, które spędziliśmy we dwoje. Ale nie dane nam było żyć razem i muszę się z tym pogodzić - powiedział. Przed kilkoma dniami głos w sprawie zabrała również Borowska. Była partnerka Trzcińskiego oznajmiła w sieci, że jest singielką. Z jej zdjęć na Instagramie nie specjalnie wybrzmiewa smutek po rozstaniu. Para poznała się na planie teledysku „Nikt tak nie kocha”. Wtedy szersza publika mogła zobaczyć, że między obojgiem rodzi się żywe uczucie. Partnerzy z czasem odkrywali jednak, że nie najlepiej pasują do siebie. Dwa razy rozchodzili się, ale koniec końców decydowali o powrocie do siebie.
DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ: Czy jest szansa, że para wróci do siebie, czy raczej jest to już definitywnie zamknięty rozdział? Fanom disco polo pozostaje śledzenie poczynań wokalisty Milano jak i tancerki zespołów Casandra i Top One. Największy hit grupy Milano "Serce nie sługa" doczekał się dziś ponad 12,5 miliona wyświetleń.Najlepsze newsy dnia:

  1. Daniel M. KPI I OBRAŻA polską policję! Syn króla disco polo w centrum afery
  2. Rozłam w zespole króla disco polo. Artysta kultowej grupy odchodzi z Boys
  3. Agnieszka Chylińska PRZERAŻAJĄCO chuda. Fani boją się o jej życie!
  4. Jak mieszka Beata Tyszkiewicz?Tego się po niej NIKT nie spodziewał
  5. Fani Martyniuka nie mogą w to uwierzyć! W disco polo nic lepszego już nie zobaczycie
  Następny artykuł