Disco polo, za sprawą swoistego renesansu, który właśnie przeżywa na polskich listach przebojów, sprawiło, że wielu muzyków mogło sięgnąć po popularność. Okazuje się jednak, że sława i pieniądze w połączeniu z brawurą, mogą nierzadko doprowadzić do tragedii. Zespół Quest tak się spieszył na koncert z fanami, że zapomniał o… przepisach kodeksu drogowego.

Disco polo pozwoliło im na rozwinięcie niebywałej kariery. Ich utwory odtwarzane były w Internecie setki tysięcy razy, a sami – nierzadko są zapraszani na wielkie festiwale muzyczne. Jadąc na koncert, przekroczyli jednak prędkość w dość brutalny sposób. Czy woda sodowa uderzyła im do głowy?

Zespół Quest zapomniał o przepisach ruchu drogowego. Czy fani disco polo wybaczą im to kiedyś?

Fakt, że się spieszyli, bulwersuje. Zastanawiające jest jednak to, że zapis swojej brawury udostępnili… na własnym Instagramie. 27 sierpnia pojawiło na się zdjęcie, które udokumentowało bulwersujący występek. Na drodze nie tylko nie zachowali ostrożności, ale ich licznik wskazywał aż 240 km/h!

– Dziś kolejny raz bijemy rekord – napisali pod zdjęciem dokumentującym niedozwoloną prędkość.

Fani postanowili skomentować sytuację, sugerując, że ich jazda jest niebezpieczna zarówno dla nich, jak i dla innych uczestników ruchu drogowego.

– Wolniej! To nie tor wyścigowy! – pojawia się w komentarzu.

– Szybciej się nie da? – pyta z ironią fan.

– Powoli – przestrzega internauta.

– Tym disco polowcom sodówka wali na mózg i się popisują. Tak to już jest jak czereśniaki dorwą się do kasy – pojawia się w Internecie.

Okazuje się jednak, że na zarzuty nie odpowiedział żaden z członków formacji disco polo. Co więcej, to nie pierwszy raz, kiedy gwiazdy disco polo chwalą się swoją brawurą. Kilka miesięcy temu na Instagramie grupy pojawił się podobny wpis dokumentujący przekroczenie prędkości.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Martyna Wojciechowska i sekrety jej urody. Nie zgadniecie, ile czasu się maluje!

Grupa Quest – sylwetka grupy

Fani pokochali ich za hity „Seniorita”, „Niespotykana”, czy „Moja Naj”. Grupa od początku swojego trwania, sukcesywnie zdobywa popularność zarówno w Polsce, jak i zagranicą. Liderzy są często zapraszani do radia czy telewizji.

Pomimo ogromnej popularności i odpowiedzialności za nią, muzycy zdają się pokazywać skrajną brawurę na drodze. Miejmy nadzieję, że zwrócą uwagę na swoje postępowania i nie dojdzie do tragedii, o którą podczas takiej jazdy nietrudno. Jeśli następnym razem się spóźnią, wierni fani z pewnością zrozumieją ewentualne przeszkody na drodze.

disco polo
Instagram/formacja Quest

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Zenek Martyniuk musi zapłacić fortunę! Ciężkie chwile króla disco polo
  2. Doda upokorzyła Rozenek! Zmiażdżyła ją jednym komentarzem
  3. Zenek Martyniuk zaskoczył swoich fanów! Bardzo długo na to czekali
  4. Zamykają je żywcem w “grobach”. Potem wszyscy je ze smakiem jemy
  5. Znaki zodiaku kobiet, które są najlepszymi partnerkami

Dramaty gwiazd disco polo. Życie ich nie rozpieszcza

ŹRÓDŁOdisco-polo.info

Absolwentka twórczego pisania Uniwersytetu Łódzkiego i dziennikarstwa Uniwersytetu Warszawskiego. Dziennikarka Pikio.pl