Sławomirowi będzie przykro. Gwiazdor disco polo nie tego się spodziewał

Sławomirowi będzie przykro. Gwiazdor disco polo nie tego się spodziewał Źródło: Fot. Pogórze24.pl

Disco polo to gatunek muzyczny, który wprawia Polaków w pewnego rodzaju trans. Skoczna muzyka pasująca zarówno do wesel jak i prywatek pozwala na oderwanie się od smutków dnia codziennego, których każdy z nas ma aż nadto. Do jednego z głównych przedstawicieli tego typu brzmienia należy Sławomir, który z nowy rok wchodzi z ciosem zadanym prosto w serce.

Disco polo zawojowało sceną w Zakopanem, na której wystąpiły największe gwiazdy tego gatunku. Telewizja Polska zdecydowała się na zorganizowanie sylwestra narodowego w górach, bowiem to właśnie one kojarzą się ze śniegiem, zimą oraz świętowaniem nadchodzącego roku. W samym sercu tatr rozegrała się bitwa pomiędzy istnymi gigantami disco polo - Sławomirem i Zenkiem Martyniukiem.

Disco polo już nie łączy Polaków? Naród podzielony po sylwestrze TVP

Chociaż na wczorajszej scenie w Zakopanem zobaczyć mogliśmy wielu artystów reprezentujących najróżniejsze gatunki muzyczne, to najgłośniej było tylko o dwóch z nich - Sławomirze oraz Zenku Martyniuku. Mężczyźni porwali tłum, który przyszedł specjalnie po to, aby usłyszeć utwory takie jak "przez twe oczy zielone" czy też "miłość miłość w Zakopanem". Gdy zegary wybiły północ, a kalendarze zaczęły pokazywać 2019 rok, nieustraszeni niską temperaturą dziennikarze wyruszyli na badanie opinii publicznej. Jego wyniki nie spodobają się Sławomirowi. Dziennikarze z Wirtualnej Polski postanowili przeprowadzić ankietę wśród zebranych na sylwestrze z Zakopanym ludzi. Mieli oni zdecydować o tym, kto ich zdaniem lepiej zaśpiewał i zaprezentował się na scenie. Większość osób wybrała klasykę gatunku i postawiła na występ Zenona Martyniuka. Zaledwie garstka z ankietowanych jako lepszego wytypowała Sławomira.DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Helikopter nie wystarczył, Sławomir poniósł klęskę

Sławomir wraz ze swoją żoną Kajrą stanęli na głowie, aby zaspokoić jak największą liczbę osób chcących świętować nadejście nowego roku. Małżeństwo uraczyło swoim głosem aż dwie stacje i dwa miasta jednego wieczoru. Aby było to możliwe, z jednej do drugiej lokalizacji przemieszczali się oni wynajętym specjalnie dla nich helikopterem. Jak się okazuje, to nie wystarczyło - większość osób wybrała Zenka. Sławomir i Kajra mają jednak wierne grono fanów, którzy zawsze staną po ich stronie. W sieci znaleść można całą masę pozytywnych komentarzy, w których ludzie składają im podziękowania. - Sławomir i Kajra najlepsi! Dziękujemy, że jesteście! Oby tak dalej! - brzmiał komentarz pewnego rozentuzjazmowanego internauty.ZOBACZ TAKŻE:
  1. Ile lat ma Maryla Rodowicz?! Wierzyć się nie chce, że w Sylwestra dała takiego czadu
  2. Kaczorowska ogłosiła niesamowitą wiadomość! Fani są wniebowzięci
  3. Małgorzata Wassermann TORPEDUJE Donalda Tuska. Mocne rozpoczęcie roku
  4. Sensacja roku! Kurdej-Szatan i Sławomir, miliony Polaków to widziały
  5. Z kim ma dziecko Omenaa Mensaah? To jak wygląda i nazywa się jej syn, to dla wielu zaskoczenie
Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News