Turlamy się ze śmiechu! Bójka Godlewskiej i Linkiewicz będzie tak wyglądała?

Turlamy się ze śmiechu! Bójka Godlewskiej i Linkiewicz będzie tak wyglądała? Źródło: youtube.com/FAME MMA

Fani disco polo wkrótce wstrzymają oddech. Już tylko dni dzielą nas do walki, która szybko została określona najbardziej kuriozalną potyczką w historii mieszanych sztuk walki. Na ringu zmierzą się dwie samozwańcze gwiazdy polskiego Internetu. Właśnie w sieci pojawiło się nagranie z treningu, jakiemu poddają się obie kobiety. To trzeba zobaczyć!

Disco polo jest gatunkiem muzyki, w który wpisują się treści publikowana na Youtube przez siostry Godlewskie. Ich błyskawiczny wzrost popularności sprawił, że w ciągu kilku miesięcy osiągnęły status celebrytek. Według wielu osób, bardzo niesłusznie, gdyż nie przedstawiają talentu w dziedzinie, którą się zajmują. Jednakże liczby mówią same za siebie i faktem jest, że ich nagrania zdobywają ogromną liczbę wyświetleń, a co za tym idzie, rośnie ich sława.

Jednak jeszcze bardziej kontrowersyjny pomysł na zdobycie popularności znalazła Marta Linkiewicz. Stało się to za pomocą filmiku opublikowanego również na Youtube, na którym wówczas 19-letnia kobieta chwali się, że uprawiała seks zbiorowo z członkami zagranicznego zespołu. To wystarczyło, by zapewnić jej popularność, do tego stopnia, że popadła w konflikt z siostrami Godlewskimi. Jego kumulacja nastąpiła w chwili, gdy Marta Linkiewicz i Esmeralda Godlewska podjęły decyzję, że spór chcą rozstrzygnąć na ringu. Przygotowania ruszyły pełną parą, a właśnie pojawiło się nagranie z jego przebiegu.

Wokalistka disco polo vs Marta Linkiewicz

Informacja o planowanej walce okazała się wielkim hitem. Niemal wszystkie media podjęły temat, sprawiając, że sława zawodniczej wzrosła jeszcze bardziej.

W opublikowanym nagraniu widać ciężkie przygotowania obu kobiet, a internauci nieustannie je komentują, nie mogąc się doczekać walki na żywo. Ich zdaniem będzie to najzabawniejsza walka w historii.

Obie znalazły profesjonalnego trenera, który miał bardzo mało czasu by przygotować swoją zawodniczkę. Teraz, czas na trening niemal dobiegł końca, a już wkrótce nadejdzie moment, gdy jego efekty będą mogły zostać sprawdzone w ringu.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

"Samozwańcze celebrytki"

Wielu internautów podchodzi z dużym zainteresowanie, ale jeszcze większym dystansem do walki. Pojawia się ogromna ilość komentarzy, nazywających ją wprost "walką patostreamerek". Ich zdaniem trudno zrozumieć, w jaki sposób popularność można zdobyć na tak oderwanych od rzeczywistości zachowaniach. W dodatku Marta Linkiewicz mówi wprost, mówiąc o swojej działalności: "kocham robić patologię".

Internet kipi od komentarzy. Większość jest posobnego zdania, że jeśli tak ma wyglądać nowy show-biznes, to oznacza upadek wszelkiej kultury. Jednak mimo wszystko, bardzo wiele osób musi oglądać podobne ekscesy. To właśnie liczni widzowie sprawiają, że takie osoby zyskują sławę. Dlatego może warto się zastanowić, z której strony leży problem.

Marta "Esmeralda" Godlewska i Marta Linkiewicz zmierzą się podczas Gali Famme MMA 3, która odbędzie się 30 marca w Łodzi, na Atlas Arenie.

ZOBACZ TAKŻE NA PIKIO.PL

  1. Syn Anna Seniuk to przystojny i bardzo znany aktor. Na pewno go znacie!
  2. Kim jest mąż Edyty Herbuś? Można się bardzo zdziwić
  3. "Stara nabotoksowana Pavlović zazdrości młodej pięknej Żyle". Oburzające słowa
  4. Zmarła gwiazda TVP niewyobrażalnie cierpiała. Wszystko przez błąd lekarzy
  5. Paździoch z Kiepskich o tym nie mówi. Jego żona jest młodsza o ponad dwie dekady!
     

źródło: superstacja

Następny artykuł