gwiazdor disco polo w szpitalu
pexels.com/Julie Viken
Mateusz Nieścierowicz - 13 Kwietnia 2019

Prywatny dramat gwiazdora disco polo. Trafił do szpitala, konieczna była operacja

Disco polo to uwielbiany przez młodzież gatunek muzyczny. Zespoły takie jak Akcent, Piękni i Młodzi czy Defis to czołowe gwiazdy muzyki rozrywkowej. Wokalista jednej z wymienionych grup przeszedł właśnie skomplikowaną operację.

Disco polo to rozrastająca się w błyskawicznym tempie branża. Nowe zespoły powstają niczym grzyby po deszczu. Przedstawiciel jednego z nich, który w ostatnim czasie zdobył sporą popularność wśród internautów, musiał przejść poważny zabieg.

Ojciec Julii WieniawyBurza wokół Wieniawy po Sopocie. Mało kto wiedział, że to córka znanego artystyCzytaj dalej

Wokalista disco polo po ciężkiej operacji

Wokalista zespołu Defis, Karol Zawrotniak, musiał w ostatnim czasie poddać się bardzo trudnemu zabiegowi. Podczas jednego z meczów piłki nożnej uszkodzeniu uległo jego kolano.

- Pod koniec minionego roku, grając mecz ligowy, chciałem kopnąć piłkę. Niestety, uderzyłem jednocześnie w ziemię i piłkę - powiedział w rozmowie z portalem Disco Polo info.

Zawrotniak przez bardzo długi czas po tym wydarzeniu cierpiał - co było widać na scenie, gdy dosłownie przejście kilku kroków w energicznym tempie było dla wokalisty poważnym problemem. Po każdym takim wysiłku musiał odpoczywać. Utracona sprawność fizyczna powodowała także ból psychiczny.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

lidlLidl ogłosił sensacyjne promocje na Wielkanoc. Dzikie tłumy walą do sklepówCzytaj dalej

Na szczęście okazało się, że wystarczy przeprowadzić zabieg, któremu to wokalista postanowił się poddać. Choć operacja była skomplikowana ostatecznie wszystko poszło zgodnie z planem. Teraz wokalistę czeka rekonwalescencja pod okiem specjalistów. Niestety będzie on musiał pozostać przez jakiś czas w szpitalu. Najprawdopodobniej jeszcze przez kilka lub kilkanaście dni.

Już niedługo zobaczymy więc koncertującego Karola Zawrotniaka razem z zespołem Defis. Na scenie jeszcze nie raz zabrzmią hity takie jak "Niespotykany kolor", "Róże" czy "To złamane serce", które na platformie Youtube biją rekordy popularności. Fanki będą mogły podziwiać podskakującego do rytmu muzyki przystojnego wokalistę, który w pełni sił będzie znowu mógł prezentować swój talent przed szeroko zgromadzoną publicznością.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Uwielbiany aktor "M jak Miłość" zmarł w męczarniach na raka. Bardzo bał się śmierci
  2. Goran Bregovic ma 3 zjawiskowo PIĘKNE córki! Każda wyznaje inną religię. Na widok średniej opadnie wam szczęka
  3. Nastolatka brutalnie zgwałcona przez 10 mężczyzn. Najgorsza była reakcja obecnej przy tym przyjaciółki
  4. Najbliżsi Szelągowskiej ukrywali to przed mediami. Rodzina gwiazdy niedawno się powiększyła
  5. Barbara Kurdej-Szatan szaleje bez stanika. Tego widoku długo nie zapomnicie
  6. Wiemy, ile się płaci za "Kuchenne Rewolucje". Gessler się wygadała

anna przybylskaTe zdjęcia Anny Przybylskiej rozrywają serce. Wzruszające momentyCzytaj dalej

Źródło: Disco Polo Info

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News