Znienawidzone gwiazdy disco polo sprofanowały hymn Polski! Afera jakiej jeszcze nie było

Znienawidzone gwiazdy disco polo sprofanowały hymn Polski! Afera jakiej jeszcze nie było Źródło: screen/youtube/Polska Muzyka Taneczna - Nowości

Disco polo w ostatnim czasie przeżywa swój wielki powrót - gatunek znów stał się lubiany, ceniony i niezwykle popularny, a najwięksi artyści momentalnie dorabiają się ogromnej fortuny. Nie wszystkim idzie jednak tak dobrze: znienawidzone gwiazdy sprofanowały hymn Polski i mogą mieć poważne kłopoty. 

Disco polo przez wiele lat było jednym z pomijanych gatunków muzycznych, do słuchania którego wszyscy wstydzili się przyznawać. Jego ostatnią ostoją były wesela i imprezy firmowe, gdzie idealnie nadawały się do zabawy przy kieliszku. Teraz jednak muzyka ta przeżywa swoisty renesans i określana jest jako najpopularniejsza w Polsce. W przeciągu zaledwie kilku lat disco polo z wioskowych remiz i wesel przeniknęło do naszych domów oraz na ogromne sceny i festiwale, na których gromadzą się tysiące ludzi. Najpopularniejsi artyści określani są już mianem celebrytów, a ich majątki imponują, jednak nie wszystkim w tym świecie idzie tak dobrze. Właśnie jedne z najbardziej kontrowersyjnych gwiazd tego gatunku zrobiły coś wstrząsającego i mogą ponieść bardzo poważne konsekwencje.

Gwiazdy disco polo sprofanowały hymn Polski

Siostry Godlewskie są jednymi z najbardziej barwnych, a zarazem kontrowersyjnych gwiazd, które usilnie próbują podbić branżę disco polo, na szczęście z marnym skutkiem. Jak do tej pory kobiety głównie zabłysnęły w internecie, choć zdecydowanie nie talentem wokalnym czy nieprzeciętnym poczuciem rytmu. Co chwilę wybuchają nowe afery z udziałem kobiet, tym razem jednak posunęły się za daleko. Małgorzata i Esmeralda Godlewskie postanowiły z okazji 100-lecia odzyskania przez Polskę niepodległości udostępnić na swoim profilu na Facebooku film, na którym odśpiewują - w swoim stylu - hymn naszego kraju. Jakby tego było mało, kobiety twierdzą, że robią to na specjalne życzenie prezydenta Andrzeja Dudy. Ubrane są przy tym w wyzywające koszulki z orłem białym na piersi. Natychmiast pod wpisem pojawiły się tysiące ostrych komentarzy krytykujących "artystki", mówi się także o sprofanowaniu hymnu.

Internauci oburzeni. Siostry Godlewskie zlinczowane

Film pojawił się niedawno, a już zareagowało na niego blisko 10 tysięcy użytkowników. Większość reakcji nie wyraża jednak zadowolenia i podziwu dla gwiazd disco polo, a wściekłość i smutek z takiego wykonania hymnu Polski. - To jest profanacja, jak można w ten sposób wykonywać hymn. Do tego te stroje i poza... dramat! - pisze oburzony internautka.DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ - K**wa co to ma być?! Zbezczeszczenie naszego kraju, wstyd! - dodaje kolejna osoba. - Jak was widzę to jestem za eutanazją... Porażka. Powinni was za to zajebać. Bezczeszczenie hymnu.. Kurwy Godlewskie! - ostro ocenia internauta. Jak na razie nie zostały podjęte żadne kroki prawne wobec piosenkarek, jednak wiele osób czeka na ten moment i oczekuje usunięcia nagrania z internetu. ZOBACZ TAKŻE: 
  1. NIEMOŻLIWE! To pierwszy taki przypadek w historii, widzowie TVN wgnieceni w podłogę
  2. Znana z TVN celebrytka na ustach całej Polski! Rutkowski ZDRADZAŁ z nią narzeczoną!
  3. Znaki zodiaku, które są niezwykle ROMANTYCZNE. To prawdziwe słodziaki
  4. Znaki zodiaku POLSKICH gwiazd. Z kim dzielisz los?
  5. Meghan Markle zrobiła awanturę jakich mało! Przerażające oblicze księżnej odkryte
Następny artykuł