Disco polo w ostatnim czasie zdaje się ponownie zdobywać coraz większą popularność. Fani byli więc naprawdę zachwyceni, kiedy zobaczyli wspólny występ liderów najbardziej znanych zespołów tego tanecznego gatunku muzycznego. Nie bez przyczyny materiał zatytułowano więc: „Czterej Królowie”.

Disco polo jest niezmiennie nieodłącznym elementem udanych przyjęć, a szczególnie tradycyjnych wesel. Chociaż niewiele osób przyznaje się do tego, że tak naprawdę lubi bawić się do piosenek Zenka Martyniuka lub Sławomira Świerzyńskiego, w rzeczywistości ich koncerty przyciągają coraz większą publiczność.

Królowie disco polo razem na jednej scenie

Wielu fanów było więc zachwyconych, kiedy na Gali 25-lecia Polsatu wystąpili wspólnie liderzy zespołów Boys, Akcent, Bayer Full oraz Weekend. Panowie odśpiewali najpierw solowo swoje największe przeboje w nowych aranżacjach, a później razem wykonali fragment piosenki „She Loves You” kultowych The Beatles.

Sławomir Świerzyński, Radek Liszewski, Zenek Martyniuk oraz Marcin Miller wyglądali tego wieczora naprawdę elegancko i stylowo. Chociaż początkowo publiczność wydawała się niewzruszona ich występem, po chwili oko kamery uchwyciło, jak liczne gwiazdy zgromadzone na widowni bujają się w rytm największych hitów wokalistów.

Panowie zdecydowanie podbili serca publiczności, która była zachwycona ich wyjątkowym, niecodziennym występem. Bezpośrednio pogratulowali więc władzom telewizji Polsat 25 lat działalności oraz podziękowali za to, że dano im możliwość występu tego ważnego wieczora. Zaznaczyli także, iż są wdzięczni za zdecydowanie, którym wykazuje się stacja w swej promocji muzyki tanecznej, padającej często ofiarą żartów oraz nieprzychylnych opinii.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Ile NAPRAWDĘ zarabiają gwiazdy disco polo? Astronomiczne kwoty [RANKING]

Gwiazdorzy zachwycili publiczność

– Panie i panowie, wiemy, że wyglądamy troszeczkę jak pingwiny, ale cesarskie. Czterech tenorów z branży disco polo pragnie podziękować telewizji Polsat za odwagę, za zaproszenie. I od całej branży disco polo oczywiście życzymy tego, aby przez długie lata jeszcze nadawana była muzyka disco polo, która dobrze wyjdzie i dla was, i dla nas – powiedział z uśmiechem Liszewski, któremu szybko zawtórowali fani.

„Nie słucham takiej muzyki, ale… Świetna aranżacja muzyczna i od razu inaczej”; „To był świetny pomysł, na zaakcentowanie znaczenia disco polo w historii TV Polsat. Przy okazji okazuje się, że przeboje disco polo i muzyka klasyczna mają dużo wspólnego. Największe „hity” muzyki poważnej są równie melodyjne i wpadają w ucho tak samo jak i przeboje disco polo”; „Wszyscy, którzy krytykują, po prostu zazdroszczą, bo sami nigdy nic nie osiągnęli!!! Ludzie, trochę więcej luzu, dystansu, uśmiechu i życzliwości” – pisali zachwyceni internauci.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Wojewódzki o swoich bardzo wstydliwych problemach. Wcześniej się nie przyznawał
  2. Jak się ubrać do zdjęcia dowodowego? Delikatność i klasyka
  3. W jednej chwili stracili wszystko. Dramat uwielbianego zespołu disco polo
  4. Pitbull nie ma szans na dom? Wszystkie psy zostały adoptowane, tylko nie on
  5. Celebryci grożą największej i najsłynniejszej gwieździe w historii TVN. Awantura na cały kraj!

Czy lubisz muzykę disco polo?

Loading ... Loading ...

Nikt nie wiedział tego o Martyniuku. Tajemnice, które ukrywał latami