Uwielbiany gwiazdor disco polo ofiarą przestępstwa. Szokujące nagranie

Uwielbiany gwiazdor disco polo ofiarą przestępstwa. Szokujące nagranie Źródło: Fot. Wikipedia

Disco polo, jak na ironię, jest jednym z najbardziej dzielących ludzi rodzajem muzyki. Jedni zasłuchują się w nim długimi godzinami, inni szczerze nie cierpią. Jak się okazuje, nawet sami twórcy tego gatunku muszą mierzyć się z osobami nieprzychylnie do nich nastawionymi.

Disco polo budzi najróżniejsze emocje - od miłosnych uniesień aż po złość i niezrozumienie. O tym, że ludzie potrafią być bardzo nieprzyjemnie nastawieni, boleśnie przekonał się jeden z twórców tego typu muzyki. Gwiazdor został okradziony, a okoliczności tego czynu są wyjątkowo podłe.

Twórca disco polo okradziony we własnym sklepie

Ofiarą ohydnego ataku złodziei został Michał Jeleński - wokalista zespołu "Long & Junior". Mężczyzna znany jest między innymi z utworu "Bo ja tańczyć chcę", a jego największe hity osiągają blisko 2 miliony odsłon w serwisie YouTube. Mężczyzna postanowił nie ograniczać się wyłącznie do muzyki i poszerzyć obszar swojej działaności o punkt gastronomiczny. Niestety, ten biznes nie przynosi mu wyłącznie przychodów i radości.

Michał Jeleński zdecydował się spróbować swoich sił w gastronomii. Mężczyzna otworzył mały lokal garmażeryjny o wdzięcznej nazwie "Widelczyk". Chociaż sklep miał swoich stałych klientów, to znalazł się ktoś, kto postanowił odwiedzić go w innym celu niż konsumpcja pierogów. Lokal padł ofiarą złodzieja, który pokusił się o rabunek kamer umieszczonych w knajpie. Na reakcję piosenkarza nie trzeba było długo czekać.

Gwiazdor disco polo miażdży złodzieja. "Do ciebie kieruję tą wiadomość, kanalio!"

Michał Jeleński postanowił wykorzystać swoją rozpoznawalność i zasięgi na mediach społecznościowych. Mężczyzna nagrał i opublikował specjalny film, w którym zwraca się do swojego oprawcy. Piosenkarz postanowił nie przebierać w słowach i prosto z mostu wygarnąć oszustowi.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

- Do ciebie kieruję tą wiadomość, kanalio, złodzieju! Do ciebie kieruję tą wiadomość! Przypomnij sobie gościu, jak o godzinie 3:44, w Świętochłowicach, na ulicy Jodłowej, w moim sklepie postanowiłeś zapierdzielić zewnętrzne kamery z budynku. Przypomnij sobie o tym, frajerze, i dobrze się zastanów co zrobiłeś i dlaczego to zrobiłeś. Jak już zapierdzieliłeś te kamery z mojego sklepu, to zapomniałeś o jednym. Albo jesteś taki głupi, albo jesteś taki nienormalny, albo nie wiem kim jesteś. Ale zapomniałeś o jednym - jak już bierzesz kamery, to bierz wszystkie. Bo jest jeszcze jedna kamera dzięki której widać wszystko - z uśmiechem na ustach oznajmił piosenkarz, po czym pokazał wydruk z monitoringu.

Wygląda na to, że tym razem złodziej nie wykazał się zbyt dużym ilorazem inteligencji, a jego schwytanie będzie wyłącznie formalnością.

ZOBACZ TAKŻE NA PIKIO.PL:

  1. Przy Wiśniewskim zrozumiała, że jest lesbijką?! Szokujące słowa piosenkarza
  2. Do sieci trafiło zdjęcie Julii Wieniawy w bikini. Oczy wychodzą z orbit!
  3. Ślubna tragedia. Nie żyje panna młoda, nagle zaczęła wymiotować krwią
  4. Anna Seniuk z synem. To PRZYSTOJNY i bardzo znany aktor [ZDJĘCIA]
  5. Kim jest mąż Edyty Herbuś? Nikt się TEGO nie spodziewał!

 

Następny artykuł