Przekazujemy przykrą wiadomość. Koncert znanego zespołu disco polo został odwołany

Przekazujemy przykrą wiadomość. Koncert znanego zespołu disco polo został odwołany Źródło: Pixabay/Free-Photos

Fani disco polo nie są zadowoleni. W mediach pojawiła się właśnie przykra wiadomość o odwołaniu koncertu przez popularny zespół. Muzycy przekazali wiadomość za pośrednictwem mediów społecznościowych.

Fani disco polo są bardzo rozczarowani. Zapowiadało się wielkie wydarzenie, ale w ostatniej chwili okazało się, że popularny zespół odwołał swój koncert. Wydarzenie zostało niestety przełożone na inny termin. Wielbiciele zespołu musieli zmienić swoje plany.

W mediach pojawiła się przykra wiadomość o odwołanym koncercie zespołu disco polo Long & Junior. Formacja miała wystąpić 12 kwietnia w klubie Wiking Reaktywacja w Słupsku. Ku rozczarowaniu fanów, wydarzenie się nie odbędzie. Muzycy poinformowali o tym za pośrednictwem mediów społecznościowych.

Popularny zespół disco polo odwołuje koncert. Fani nie kryją rozczarowania

Zespół Long & Junior wydał oświadczenie, w którym tłumaczy odwołanie koncertu. Za pośrednictwem mediów społecznościowych fani zespołu disco polo dowiedzieli się, że zakupione bilety na koncert podlegają zwrotowi, a równowartość biletu zostanie oddana:

- Z przyczyn niezależnych od wykonawcy oraz klubu koncert zespołu Long & Junior który miał odbyć się dnia 12 kwietnia zostaje przeniesiony na inny termin. Bilety na imprezę można zwrócić do miejscach w których zostały kupione: klub Wiking lub bar Kurczaczek gdzie zostanie Państwu zwrócona równowartość biletu.  Na ten moment nie znamy jeszcze nowego terminu koncertu - napisali członkowie zespołu disco polo w oficjalnym oświadczeniu.

Fani nie kryli rozczarowania. Będą musieli cierpliwie poczekać na koncert z udziałem swoich ulubieńców. Nowy termin koncertu nie jest jeszcze znany.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ:

Zespół szuka nowego terminu koncertu. Zostanie podany już wkrótce

Do mediów dotarła również wiadomość, że zarówno muzycy disco polo, jak i klub Wiking Reaktywacja szukają już nowego terminu koncertu. Można się spodziewać, że już wkrótce zostanie podany do publicznej wiadomości. Fani polskiej muzyki tanecznej muszą trzymać rękę na pulsie.

Long & Junior to polski zespół wykonujący muzykę z pogranicza disco polo i dance. W skład formacji wchodzą artyści pochodzący z Górnego Śląska: Jarosław Grzesista "Long" i Michał Jeleń "Junior". Grupa zadebiutowała w 2000 roku utworem „J.A.Z.D.A.” i do dziś cieszy się popularnością wśród fanów disco polo.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Największy SEKRET Doroty Wellman ujawniony! Gwiazda trzymała to w tajemnicy przez kilkadziesiąt lat, teraz WSZYSTKO się wydało
  2. W tej legendarnej polskiej aktorce kochały się MILIONY. Nagle zniknęła z show-biznesu. Teraz wróciła i wszystkim opadła szczęka. Jest PIĘKNA!
  3. Przykry "testament" Wodeckiego. Przed śmiercią gnębiły go ogromne wyrzuty sumienia
  4. Ile lat ma Zenek Martyniuk? Jest królem disco polo już tak długo
  5. Dramatyczna śmierć w bloku, sąsiedzi w szoku. Nie żyje Mateusz

źródło: Disco Polo Info

 

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News