Wzruszające pożegnanie w świecie disco polo. Uwielbiana artystka odeszła

Wzruszające pożegnanie w świecie disco polo. Uwielbiana artystka odeszła Źródło: screen/youtube/DANIEL DGR

Disco polo w naszym kraju jest muzyką do której słuchania otwarcie przyznaje się niewielu, lecz jej faktyczna popularność wciąż rośnie, co widać po tłumach na koncertach oraz statystykach sprzedaży płyt. Tymczasem pojawiła się informacja, że jedna z czołowych artystek gatunku odeszła z zespołu. 

Disco polo jest bardzo specyficzną branżą, która obecnie przechodzi swoisty renesans. Przez długi czas ludzie wstydzili się głośno mówić o tym gatunku muzyki, obcowanie z nim ograniczało się jedynie do wesel czy innych imprez okolicznościowych. Teraz natomiast powoli disco polo wraca do łask - koncerty są coraz popularniejsze, organizowane są również festiwale specjalnie dla tego gatunku. Ludzie zaczynają już głośno przyznawać, że taka muzyka im się naprawdę podoba - co zresztą zauważyć można choćby po statystykach sprzedaży płyt. Nie wszystko jednak w tej branży jest tak kolorowe: niedawno głośno było o kłótni dwóch gwiazd na antenie TVN. Teraz natomiast pojawiła się informacja, że jedna z artystek po 15 latach w zespole Extazy zdecydowała się odejść.

Popularność zespołu Extazy

Extazy jest zespołem disco polo w twórczości którego słychać wyraźne zamiłowanie do dance. Grupa tworzy już od 9 lat, a zadebiutowała singlem "Smakować będę cię". Od tamtego czasu wydane zostały już 4 albumy, a ostatni "Chciałem być" powstał w tym roku. Szacuje się, że teledyski do utworów "Tylko moja dziewczyna", "Po uszy zakochany" oraz "Kocham twoje oczy" odtworzone zostały na Youtube łącznie ponad dwadzieścia milionów razy. Ich frontmanem niezmiennie od samego początku jest Kamil Chludzińki, któremu jeszcze do niedawna towarzyszyły Agnieszka Matusiak, Magdalena Tyrała oraz Julia Kupiec.

Gwiazda odchodzi z zespołu disco polo

Magdalena Tyrała występowała z zespołem Extazy już od pięciu lat. Była najpopularniejszą tancerką z którą Kamil Chludziński stworzył jedną z najpopularniejszych grup disco polo w naszym kraju. - Dziękuje Kamil Chludziński - zespołowy Bracie za 5 lat wspólnej pracy. Za blisko 1000 wspólnych koncertów!!!! Za setki tysięcy wspólnych kilometrów! Dziękuje za niezłą szkołę życia ???? i niesamowite wspomnienia! Dziękuje, że mogłam stać się częścią Twojej rodziny i zasiadać z Wami przy wspólnym stole w ważnych dla Was chwilach, to bardzo miłe! Dziękuje tez za Lewego! To po części dzięki Wam moja historia tak się potoczyła... - napisała na swoim profilu. Kobieta podziękowała również swojemu narzeczonemu, rodzinie, firmie GreenStar oraz fanom. Sprawę skomentował również frontman grupy. - Jak sami zauważyliście od dłuższego czasu krąży info o odejściu Magdy z zespołu EXTAZY Z przykrością muszę Was zawiadomić iż ten czas nastał. 5 lat wspólnych wyjazdów, pracy przy produkcji teledysków i budowaniu marki EXTAZY - to już tylko piękne wspomnienie z jej udziałem. Sukces który osiągnąłem jest również zasługa Magdy - tak rozpoczynał się wzruszający wpis Kamila w którym żegnał kobietę. Dalej wyznaje, że nie spodziewał się, iż ten moment nadejdzie tak szybko, lecz ma nadzieję, iż następczynie tancerki wezmą z niej przykład i będą wykonywać swoje obowiązki na tak wysokim poziomie jak Magda.
ZOBACZ TAKŻE: 
  1. PiS nie pozwoli Wassermann odejść w cień. Oto co się stanie po wyborach
  2. Wiemy, kiedy Beata Szydło stanie przed sądem. Jest termin rozprawy
  3. Fani Barw Szczęścia są wściekli! Skrzywdzona bohaterka trafi do… więzienia?!
Następny artykuł