Król disco polo? Co najwyżej sołtys. Nagrał hit, teraz chce bić warszawiaków

Król disco polo? Co najwyżej sołtys. Nagrał hit, teraz chce bić warszawiaków

Disco polo zgodzi się na takiego króla? Nagrał prawdziwy hit, a teraz szokuje swoimi wypowiedziami w mediach. Wygląda na to, że gwiazdor będzie chciał bić warszawiaków.

Disco polo to specyficzna branża, która jeszcze niedawno była dość ostro spychana na boczny tor. Do słuchania tej muzyki przyznawało się niewielu, w ostatnim czasie jednak wszystko się zmieniło. Najpopularniejsi wykonawcy zapraszani są na wszystkie największe imprezy w kraju, a ich płyty sprzedają się w milionach egzemplarzy. 

Jeszcze niedawno znane były tylko nazwiska pojedynczych artystów, teraz jednak raz po raz słychać o kolejnej gwieździe, która na tworzeniu disco polo zarabia gigantyczne pieniądze i cieszy się wielką popularnością w mediach. Podobnie jest również z tym "królem disco polo", który nagrał hit, a teraz jest ogólnopolskim celebrytą. Sława najwyraźniej jednak nieco uderzyła mu do głowy, bo przez swoje skandaliczne wypowiedzi traktowany jest raczej jak przeciętny sołtys, a teraz jeszcze obwieścił światu, że chce bić warszawiaków, których ubiór nie przypadnie mu do gustu. 

"Król disco polo" szokuje swoją nietolerancją

Tomasz Niecik pochodzi z Grajewa (woj. podlaskie) i po ogromnym sukcesie hitu "Cztery osiemnastki" uważany jest przez wielu za kolejnego "króla disco polo". Jako pierwszy to miano zdobył Zenek Martyniuk, Niecik jednak robi wszystko, by mu dorównać i udowodnić, że jest godzien tytułu. 

Z tego powodu często pokazuje się w mediach i występuje na największych scenach w kraju. W utrzymaniu pozytywnego wizerunku jednak bardzo przeszkadza mu wybuchowy charakter. Teraz kolejny raz powiedział przed kamerami coś wstrząsającego, po czym co najwyżej nazywać go można "sołtysem disco polo". Okazuje się, że wokalista oraz - jego zdaniem - mieszkańcy Grajewa nie tolerują mężczyzn w obcisłych strojach, których spotkać można - znowu zdaniem muzyka - głównie w Warszawie. 

- U nas nie ma czegoś takiego. W naszym mieście jakby taki gościu wyszedł to automatycznie od razu bomba, bomba, bomba. Nawet nie byłoby tłumaczenia - mówił ostro w wywiadzie dla "Przeambitni.pl".

Dalej nazywał takie ubrania "stylem pedalskim" i otwarcie obrażał osoby noszące spodnie typu rurki. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Tomasz Niecik ma problem z panowaniem nad nerwami

Tak kontrowersyjne słowa wywołały oczywiście oburzenie wśród internautów. Tomasz Niecik jednak znany jest ze swojego wybuchowego charakteru oraz problemu z powstrzymywaniem emocji podczas publicznych wypowiedzi. 

Doskonałym tego przykładem są m.in. jego występy w programie "Agent Gwiazdy", w którym raz po raz obrzucał współuczestników obelgami oraz górnolotnymi rymowankami pokroju "jak masz wąty, idź do ortodonty" czy "dałaś dupy za talerz zupy". Choć sam podkreśla, że "propaguje zdrową żywność i trenuje od wieków", na szczęście jeszcze nigdy nie posunął się do rękoczynów, zwykle bowiem inicjowane przez niego kontrowersyjne sytuacje kończą się na wyzwiskach słanych z dala od przeciwnika. 

ZOBACZ TAKŻE: 

  1. Agnieszka Fitkau-Perepeczko z partnerem. Jest od niej o 41 lat młodszy! Nie uwierzycie kim jest!
  2. Siostra Wojciecha Szczęsnego ZGINĘŁA. Tragiczne okoliczności śmierć szokują do dziś
  3. TVP podało dramatyczną informację. Polak umierał na oczach bezsilnych lekarzy
  4. Przed chwilą miał miejsce najostrzejszy stosunek świata. 3 mężczyzn nie żyje, kobieta w szpitalu
  5. Dramat Waldusia z Kiepskich. "Jest zrozpaczony, nie wyobraża sobie życia"
  6. To jakieś szaleństwo. Media: 13-letni syn Anny Przybylskiej ma dziewczynę

Źródło: Planeta

Następny artykuł