Gwiazdy disco polo, które nie żyją. Już na zawsze pozostaną w naszej pamięci

Gwiazdy disco polo, które nie żyją. Już na zawsze pozostaną w naszej pamięci

Disco polo z reguły kojarzy nam się z czymś wyjątkowo radosnym i wywołującym uśmiech na twarzy. Niestety, przychodzą czasem takie dni, gdy na myśl o tym rodzaju muzyki robi nam się zwyczajnie smutno. Do takich dni należy 1 i 2 listopada, kiedy to pełni zadumy pochylamy się nad sylwetkami nieżyjących już muzyków.

Disco polo 1 listopada przechodzi dzień wspomnień. W ostatnich latach odeszło z tego świata wiele młodych i dobrze zapowiadających się gwiazd muzyki disco. Dziś przypominamy o nich oraz o ich twórczości.

Disco polo. Na koncert tych gwiazd już nie pójdziemy

 • Robert Jabłonowski
Mężczyzna był wokalistą i gitarzystą zespołu WML Dance, a poznać go mogliśmy dzięki utworom takim jak "Taniec z pasją" czy "Miliony barw". Muzyk zmarł w tym roku.
 •  Bartek Maliński - Malix
Bartek realizował się jako producent muzyki disco polo. Zginął śmiercią tragiczną pod Lublinem, na wskutek nieudanego skoku ze spadochronem. Współpracował między innymi z zespołem Boys. Mężczyzna zmarł w 2018 roku, przeżywszy zaledwie 18 lat.
 •  Wiesław Uczciwek
Muzyk zmarł we wrześniu 2017 roku. Był wieloletnim klawiszowcem znanego i lubianego zespołu "Classic". Grupa pożegnała go czułymi słowami - " Zagraliśmy wspólnie setki koncertów i przeżyliśmy wspaniałe i niezapominanie chwile. Niech Ci ziemia lekką będzie. Zawsze będziesz w naszej pamięci".
 • Krzysztof Rutkowski
"Bum tarararara za oknami noc. Czego chcesz dziewczyno ja wiem - Tarzana!" - te słowa nuciły tysiące Polaków. Ich autor, a także kompozytor i wykonawca tej piosenki odszedł od nas rok temu. Krzysztof przegrał nierówną walkę z rakiem.DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ
 • Monika Próchniewicz
Kobieta była wokalistką zespołu D-Bomb. Podobnie jak Krzysztof Rutkowski, piosenkarka zmarła na wskutek przegranej walki z nowotworem. To z jej ust wybrzmiewały hity takie jak „Ciało”, „Kochaj mnie” czy „Koniec”.
 • Andrzej Mensfeld (Dj BRush)
Andrzej był wielokrotnym mistrzem Polski DJ-ów, a także reprezentantem Polski w finałach mistrzostw świata DJ-ów. Współpracował między innymi z grupą Q-Bass, a także działał jako producent muzyczny. Tak samo jak wyżej wymienionych muzyków, mężczyznę pokonał bezlitosny rak.
 • Julio (Mariusz Adamski)
Muzyk zginął śmiercią tragiczną na wskutek wypadku samochodowego na drodze krajowej nr 8. Mężczyzna zdążył wydać tylko jeden album pod tytułem ,,Cały ja, cały mój świat”. W tych wyjątkowych dniach jakimi bez wątpienia są Zaduszki oraz  święto Wszystkich Świętych, warto pamiętać o modlitwie za zmarłych muzyków.ZOBACZ TAKŻE:
 1. Nowe fakty ws. zwłok dziecka w Watykanie. Watykan przerażony, ujawnia wszystko
 2. Martyna Wojciechowska chce zająć się polityką? Zagadkowa wypowiedź gwiazdy
 3. Bestialski ksiądz pedofil skrzywdził 27 dzieci. Twierdzi, że sprawiał im przyjemność
 4. Sąd podjął skandaliczną decyzję. Zwierzęta żyły w odchodach, wrócą do kata
 5. Znaki zodiaku i ich tajemnice. Poznaj samego siebie
Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News