Nic gorszego dzisiaj nie usłyszycie. "Rycerz Prezesa" z PiS śpiewa w rytmie disco polo

Nic gorszego dzisiaj nie usłyszycie. "Rycerz Prezesa" z PiS śpiewa w rytmie disco polo Źródło: screen shot z youtube.com/TVP Info

Disco polo to gatunek, w którym swoich sił próbują niemal wszyscy - nawet politycy. Jeden z nich zaprezentował spot wyborczy, który zachęcać ma obywateli do głosowania na niego 26 maja podczas wyborów do PE. Czy utwór, który stał się hitem internetu, pomoże mu osiągnąć sukces?

Disco polo jest w Polsce bardzo popularnym gatunkiem, który zna niemal każdy - nawet, jeśli nie przepada za tym gatunkiem. Dobrze wiedzą o tym niektórzy politycy, którzy postanowili wykorzystać sławę gatunku dla swoich celów. Jeden z kandydatów do Parlamentu Europejskiego w swoich mediach społecznościowych zaprezentował spot wyborczy, który do łez rozbawił tysiące internautów.

Disco polo pomoże mu zostać europosłem?

Pewien polityk, który najwyraźniej prywatnie jest wielkim fanem disco polo, postanowił poprosić o zrealizowanie dla celów swojej kampanii wyborczej "hitu", który opublikował właśnie w sieci. Prof. Karol Karski, bo o nim mowa, jako "Rycerz Prezesa" chce podbić Internet za pomocą utworu, który pojawił się na platformie Youtube wczoraj przed południem.

Niestety obecnie nie mamy już dostępu do komentarzy, bowiem zostały one wyłączone przez właściciela kanału. Nieznany jest powód jego decyzji, ale niektórzy podejrzewają, że jest to spowodowane hejtem, który pojawił się pod filmem. Choć piosenka rozbawiła internautów to wyraźnie śmieli się oni także... z polityka. Spośród wszystkich reakcji aż 80% stanowią "kciuki w dół", które świadczą o tym, że utwór, który miał być pokazaniem dystansu do siebie, został przez użytkowników sieci odebrany negatywnie.

 - Trochę to żenujące... - stwierdził użytkownik Twittera.

 - Śmieszne, ale i żałosne - uważa ktoś inny.

 - No cóż... jaki kraj, taka polityka - śmieje się internauta.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Według oficjalnych informacji Karol Karski startuje do Parlamentu Europejskiego z ramienia Prawa i Sprawiedliwości. Na listach otrzymał pierwsze miejsce, a głosować na niego mogą mieszkańcy województwa podlaskiego, a także warmińsko-mazurskiego.

Ciekawe czy nietypowy spot wyborczy pomoże Karskiemu osiągnąć sukces w wyborach, które odbędą się już 26 maja.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Legendarna polska aktorka zabiła siebie i swojego męża. Ta tragedia wstrząsnęła całą Polską, co się stało?
  2. Jan Englert ma poważne problemy ze ZDROWIEM?! Beata Ścibakówna walczy o męża
  3. Pilne informacje Polsatu. Policjancji otworzyli wersalkę 24-latka i zmroziło im krew w żyłach
  4. TVN: Dzisiaj w Polsce zacznie się coś dużo gorszego niż burza z piorunami. Zostało kilka godzin
  5. Pokazali, jak wygląda teraz Benedykt XVI. Gdy zobaczycie te zdjęcia, popłaczecie się
  6. Zamiast przysięgi odczytała SMS-y narzeczonego. Ślub zamienił się w głośne rozstanie

Źródło: Planeta

Następny artykuł