Zaskakujący gest gwiazd disco polo. Chodzi o syna Zenka Martyniuka

Zaskakujący gest gwiazd disco polo. Chodzi o syna Zenka Martyniuka

Disco polo to muzyka sielankowa, do której nie sposób nie potupać nóżką. Uwielbiana przez masy Polaków, grana nie tylko na wiejskich biesiadach, ale także na imprezach w miastach i domówkach. Niestety, często życie, które przebija się z tekstów piosenek, jest skrajnie inne od tego, co przeżywają muzycy. Tak właśnie jest obecnie z Zenkiem Martyniukiem i jego synem.

Disco polo król, legenda disco polo czy po prostu Zenek Martyniuk - tego jegomościa chyba nikomu nie trzeba przedstawiać. Sympatyczny, uśmiechnięty muzyk i wokalista grupy Akcent dał o sobie znać już w latach 90. ubiegłego wieku. 49-letni dziś artysta przeżywa obecnie renesans swojej popularności, a to dzięki takim hitom jak "Przez twe oczy zielone", czy "Przekorny los". Niestety, mimo wyśpiewywanych, sielskich historii i pięknych słów, życie muzyka w ostatnim czasie wygląda zgoła inaczej. O tej jednej, bardzo kontrowersyjnej sprawie głośno jest w całej Polsce. Mowa oczywiście o problemach, jakie przysparza rodzinie Martyniuków 28-letni Daniel - syn Zenka i jego ukochanej żony, Danuty.

Król disco polo przeżywa ciężkie chwile

Na przełomie roku 2018 i 2019 doszło do bardzo kontrowersyjnych wydarzeń w rodzinie Zenka Martyniuka. W Wasilkowie w województwie podlaskim, gdzie mieszka Daniel M., syn 49-letniej gwiazdy disco polo, głośno zrobiło się o interwencji policji w domu 28-latka. Jak się okazało, mężczyzna miał być pod wpływem alkoholu i nie chciał wpuścić ciężarnej żony do domu. Przypomnijmy, że Podlasie od kilku tygodni nawiedzają temperatury poniżej zera, nierzadko wieczorami i nocami bywa nawet -13 stopni. Kiedy służby przyjechały na miejsce, znalazły w domu Martyniuka narkotyki. Policja wyprowadziła 28-latka w kajdankach. Pikanterii całej sprawie dodaje wieść, jakoby służby na miejsce wezwała sama mama mężczyzny - Danuta Martyniuk. Informacja ta nie jest jednak potwierdzona. Kiedy już wydawało się, że sprawa na chwilę przycichła, gruchnęła wieść, że Daniel M. usłyszał wyrok za awanturę domową z maja 2017 roku. Znów zrobiło się głośno wokoło całej sprawy i postaci 28-latka. Ten jeszcze bardziej pogorszył swój status, publikując w sieci kontrowersyjne oświadczenie. W tym ujawnił, jakoby jego żona była nimfomanką, która zaszła w ciążę przypadkiem, a jej rodzice zmusili ją do ślubu. Niestety - dotąd sprawa nie dała o sobie zapomnieć.DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Zenek Martyniuk może liczyć na wsparcie

Sprawa, która echem odbiła się w całej Polsce, nie mogła nie zostawić śladu w środowisku, z którego wywodzi się ojciec 28-latka. Media ruszyły więc po komentarz do sprawy u innych gwiazd disco polo. Szybko okazało się, że cała armia artystów stoi murem za Zenkiem Martyniukiem. Nie brakuje ciepłych słów, artyści jednogłośnie solidaryzują się z popularnym twórcą. Na wzruszający gest pod adresem króla disco polo zdobył się każdy muzyk, który był pytany o tę sprawę. Żaden nie chce jednak oficjalnie podawać personaliów do mediów, by nie być łączonym ze sprawą. - Zenek nigdy nie opowiadał o problemach rodzinnych na forum. Kiedy przyjeżdżał na koncerty skupiał się na tym, co musi zrobić. Nie łączył tych dwóch sfer. Sytuacja jest bardzo przykra zwłaszcza, że razem z żoną chcieli wychować Daniela na porządnego i odpowiedzialnego człowieka. Dzisiaj to 28-letni mężczyzna, który musi sam brać odpowiedzialność za swoje zachowanie, ale wiadomo, że jako rodzic Zenek bardzo przeżywa całe to zamieszanie - ujawnia jedna z osób współpracujących z Martyniukiem.ZOBACZ TAKŻE:
  1. Największa międzynarodowa polska gwiazda wystąpi w Tańcu z Gwiazdami! Wszystkim opadły szczęki
  2. Gwiazda Kogel Mogel dotkliwie upokorzona. Ciężko w to uwierzyć
  3. Justyna Żyła właśnie rozwścieczyła pół Polski. Będzie największą gwiazdą Polsatu
  4. Beata Kozidrak: partner piosenkarki to tajemnicza postać. Kim jest?
  5. Ile waży Barbara Kurdej-Szatan? Waga gwiazdy sprawiła, że opadły nam szczęki
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News