Disco polo miało być dla niej sposobem na życie. Wraz z siostrą wkroczyły do polskiego show biznesu, a ich nazwisko znał każdy. Jedna z nich spowodowała wypadek w lipcu. Prowadziła auto pod wpływem alkoholu. Teraz pojawiły się nowe fakty w sprawie. Czy siostry mają szansę na dalszą karierę?

Disco polo było dla niej furtką do kariery. Klip, który nagrała wraz z siostrą obejrzano w sieci ponad milion razy. Potem zaproponowano siostrom Godlewskim udział w programie jednej z muzycznych stacji. Kulisy ich życia widzowie śledzili masowo. Mimo wszystko nie obyło się tam bez skandali. Jedna z nich spowodowała wypadek, w historii pojawiła się także próba samobójcza. Czy te fakty zmienią wyrok sądu?

Czy świat disco polo odwróci się od sióstr Godlewskich? Nowe fakty w sprawie wypadku Moniki

W poniedziałek do prokuratury został skierowany akt oskarżenia przeciwko jednej z sióstr Godlewskich. Szczegóły badań, które zostały przeprowadzone wydał rzecznik prokuratury.

– Badania psychologiczne wykazały, że kobieta była poczytalna i świadoma swoich czynów, co potwierdziły badania biegłych. Odpowie zatem za kierowanie autem pod wpływem alkoholu i substancji psychoaktywnych. Grozi jej 2 lata pozbawienia wolności – zauważył Marcin Saduś, rzecznik Prokuratury Okręgowej Warszawa-Praga.

O sprawie informowały media od lipca. Celebrytka, znana z występów disco polo prowadziła auto mając 1,5 promila alkoholu we krwi. Okazało się, że kobieta w momencie popełnienia czynu była także pod wpływem środków psychoaktywnych. Sama – nie komentuje swojego zachowania.

Głos w sprawie zabrała jednak jej siostra, która współtworzy muzyczny band z oskarżoną.

– Przepraszam, ale nie chce rozmawiać na ten temat, wraz z moją całą rodziną mamy dosyć tego hejtu. Monika ma silną depresję, miesiąc temu próbowała popełnić samobójstwo. Wylądowała na OIOM-ie, lekarze ją uratowali. Teraz ta sytuacja… – zdradziła Małgorzata.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

"Jeden z dziesięciu". Nawet Sznuk zaniemówił! Największe wpadki w teleturnieju

W ocenie fanów czyn, którego się dopuściła powinien być poddany surowej ocenie. Monika G. pomimo wielu kontrowersji nie zrezygnowała z kariery i koncertuje, a także bierze udział w telewizyjnym show.

Duet „popularnych sióstr” jest jednym z najbardziej kontrowersyjnych w Polsce. Ostatnio ich nazwisko znów pojawiło się na nagłówkach gazet. Wszystko za sprawą publikacji dość nietypowej interpretacji hymnu Polski. Sprawą zajął się dziennikarz TVN, który zgłosił znieważenie hymnu państwowego. Ta sprawa również jest w toku.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Znienawidzone gwiazdy disco polo sprofanowały hymn Polski! Afera jakiej jeszcze nie było
  2. Gorsza niż Edyta Górniak. Tak ZŁEGO wykonania hymnu jeszcze nie było
  3. Wściekli widzowie nie mogą na nią patrzeć. Znienawidzona gwiazda stacji triumfuje
  4. Znaki zodiaku, które są strasznymi leniuchami. One kochają spać
  5. Znaki zodiaku, które mają największy problem z odchudzaniem. Co powinny zrobić?

Katarzyna Dowbor i jej prywatne piekło. Najcięższe dla niej chwile

ŹRÓDŁOwp.pl

Absolwentka twórczego pisania Uniwersytetu Łódzkiego i dziennikarstwa Uniwersytetu Warszawskiego. Dziennikarka Pikio.pl