Lider zespołu disco polo molestowany przez działaczy PO? Szokujące wyznanie gwiazdora

Lider zespołu disco polo molestowany przez działaczy PO? Szokujące wyznanie gwiazdora Źródło: youtube.com/bayerfull

Disco polo sprawiło, że Sławomir Świerzyński z zespołu BayerFull stał się bardzo popularny. Muzyk ostatnimi czasy zasłynął bardzo odważną deklaracją dotyczącą odejścia z PSL, argumentując swoją niechęć względem Koalicji Obywatelskiej. Jak sam wyznał, na jego uczucia względem ugrupowania może mieć fakt, że w przeszłości padł ofiarą przemocy seksualnej ze strony dwóch “ludzi z otoczenia PO”. Czy muzyk zdecyduje się zdradzić, kim byli jego oprawcy?

Disco polo od wielu lat cieszy się wielką popularnością. Jednym z najsłynniejszych wykonawców tego gatunku jest Sławomir Świerzyński z zespołu BayerFull, który wylansował wiele niezapomnianych hitów, takich jak "Majteczki w Kropeczki". Na początku tego tygodnia gwiazdor estrady powiedział, że zamierza skończyć z działalnością polityczną w PSL, bo nie podoba mu się fakt, że ugrupowanie złączyło swoje siły z Koalicją Obywatelską. Jak sam mówi, jego uraz do PO ma związek, z tym że jako dziecko był molestowany przez dwóch działaczy, którzy są kojarzeni ze środowiskiem partii. Historia muzyka przeraża.

Fani Disco polo w szoku. Świerzyński molestowany przez polityków PO?

O akcie przemocy skierowanym w swoją stronę Świerzyński opowiedział w wywiadzie dla Polsat News. Muzyk został zaproszony do studia telewizji po tym, jak w bardzo ostrych słowach pożegnał się z PSL. Oprócz różnic światopoglądowych, które doprowadziły do zakończenia współpracy między liderem Bayer Full a "ludowcami", argumentem muzyka jest także akt przemocy seksualnej, jakiej miał doświadczyć ze strony działaczy Platformy Obywatelskiej, kiedy był jedenastoletnim dzieckiem.

- To są dwie osoby z kręgu Platformy Obywatelskiej. Nie będę wyciągał tych osób na świecznik, bo nie chce zrobić tym ludziom krzywdy. W zasadzie wybaczyłem, ale tego się nie da zapomnieć – powiedział muzyk na antenie Polsat News.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Muzyk spotkał swoich oprawców

O tym, że jego oprawcy są działaczami Platformy Obywatelskiej, muzyk dowiedział się całkowicie przypadkowo. W trakcie jednego z przyjęć, które odbyło się za czasów koalicji PO z PSL, gwiazdor disco polo rozpoznał swoich oprawców i ich spotkanie bardzo go zbulwersowało.

– Ja nie wiedziałem, skąd oni są, wtedy Platformy nie było, umówmy się. Natomiast na pewnego rodzaju spotkaniach politycznych, kiedy tam przebywaliśmy jako PSL i Platforma Obywatelska, zobaczyłem dwóch panów, którzy - to są bliźnięta, stąd ich rozpoznałem - że tam są bardzo dobrze postrzegani i się doskonale w tym towarzystwie odnajdują. Nie podchodziłem do nich, bo bym ich pewnie pobił. Wyszedłem stamtąd szybko, bo byłem tak zbulwersowany tym – tłumaczył.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Tragiczne wieści od Barbary Kurdej-Szatan! Jej mąż jest poważnie chory
  2. Rossmann ODDAJE pieniądze klientom! Wszystko przez TEN produkt. Macie go w domu?!
  3. Magda Gessler pokazała zdjęcie w prostych włosach. Fani nie wierzyli własnym oczom!
  4. Paweł Domagała pokazał swojego brata. Nie uwierzycie, kim jest ten przystojniak
  5. Poszła do księdza załatwić formalności. Ten zaczął ją "egzaminować" z wiary

źródło: SuperExpress

 

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News