Zawrzało na wizji u Wojewódzkiego. Zenek Martyniuk jest królem disco polo? Odpowiedź Millera szokuje

Zawrzało na wizji u Wojewódzkiego. Zenek Martyniuk jest królem disco polo? Odpowiedź Millera szokuje Źródło: youtube.com/MarcinMillerBOYS

Fani disco-polo będą zaskoczeni. W trakcie programu Kuby Wojewódzkiego, w którym wystąpił lider formacji Boys padły słowa, które mogą się nie spodobać fanom zespołu Akcent. Kto jest prawdziwym królem popularnego gatunku muzycznego?

Disco polo od praktycznie samego początku reprezentowane jest przez dwóch twórców, których muzyka rozbrzmiewa już od prawie trzydziestu lat. Marcin Miller z Boys i Zenek Martyniuk od lat uważani są za prawdziwych bogów sceny, a ich legenda i popularność jest nieustająca, mimo tak wielkiego stażu na scenie.

W programie Kuby Wojewódzkiego padło pytanie dotyczące odwiecznego sporu między mężczyznami o miano "króla disco-polo". To, co powiedział Miller, na pewno nie zamknęło trwającej już tyle lat kłótni między jego fanami a miłośnikami talentu lidera zespołu Akcent.

Fani disco polo w szoku. Niespodziewana deklaracja Millera

Kuba Wojewódzki jest w swoim programie znany z zadawania niewygodnych pytań. W trakcie długoletniej emisji show, na skórzanych kanapach zasiadało wielu wybitnych artystów, także tych reprezentujących scenę disco-polo. Marcin Miller, który jest niekwestionowaną legendą polskiej sceny, przez cały program bawił się bardzo dobrze, aż do zadania jednego, krępującego pytania, które muzyk słyszał już od kilku lat.

- Kto jest królem disco polo, ty czy Zenek? - zapytał gościa Kuba Wojewódzki

Miller, na początku niezbyt chętnie podchodząc do zagadnienia, zdecydował się w końcu na zabranie głosu. To, co powiedział, może wstrząsnąć fanami.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

"Jeśli Zenek jest królem, to ja jestem..."

Martyniuk i Miller zdają sobie sprawę, jak wielkimi nazwiskami są na polskiej scenie. Wiedzą też, że fani od lat sprzeczają się o to, kto więcej zrobił dla ich ukochanego gatunku i czyja muzyka jest koniec końców lepsza. Wokalista Boys, odpowiadając na pytanie Wojewódzkiego, zaznaczył, że zdania słuchaczy zawsze będą podzielone. Sam jednak stwierdził, że jego rola jest podobna tej, którą przypisuje się twórcy przeboju "Przez Twe Oczy Zielone"

- Ludzie mówili, że królem diso polo jest Zenek Martyniuk, a ja mu mogę usługiwać. Usłyszałem jednak też, że skoro on jest królem, to ja jestem imperatorem- odpowiedział Marcin Miller

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Co za WSTYD! Pogrzeb Izabeli Skrybant-Dziewiątkowskiej miał być pełen gwiazd! Aż płakać się chce, że przyszła tylko garstka znanych osób. Nie uwierzycie kto się pojawił
  2. Agnieszka Fitkau-Perepeczko z partnerem. Jest od niej o 41 lat młodszy! Nie uwierzycie kim jest!
  3. Ikona światowego kina zmarła przez laty. Gdyby żyła, obchodziłaby swoje 90. urodziny
  4. Zabójca Pawła Adamowicza wciąż nie usłyszał wyroku! Zostanie poddany kolejnej obserwacji psychiatrycznej
  5. Konkubent matki brutalnie skatował Szymona. TVP informuje o tragedii 2-letniego dziecka
  6. Rodzina Joanny Kulig żarliwie się modli. Zostało im już tylko to

źródło: Fakt

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News