Król disco polo zniszczony przez chorobę! Lekarze toczą walkę, żeby uratować jego karierę

Król disco polo zniszczony przez chorobę! Lekarze toczą walkę, żeby uratować jego karierę

Disco polo było jego sposobem na życie. Jeden z najpopularniejszych piosenkarzy w Polsce przeżywa właśnie dramat. Okazuje się, że Marcin Miller może mieć ogromny problem, ponieważ choroba niszczy jego struny głosowe. Czy stanie jeszcze na scenie?

Zenek Martyniuk, Sławomir, Marcin Miller, Sławomir Świerzyński - czterej królowie disco polo

Disco polo jest obecnie jednym z najpopularniejszych gatunków muzycznych w Polsce. Królów tego gatunku jest w Polsce czterech: Zenek Martyniuk, Sławomir, Sławomir Świerzyński oraz Marcin Miller. Niestety, ten ostatni z nich znalazł się w dramatycznej sytuacji. Marcin Miller z zespołu Boys właśnie musi się zmierzyć z potwornym bólem. Chociaż choroba wydaje się powszechna już teraz zabrała mu możliwość koncertowania. Powikłania mogą doprowadzić do potwornych w skutkach dolegliwości. Lekarze właśnie walczą o jego przyszłość.

Marcin Miller zrezygnuje z koncertowania? Ikona disco polo właśnie poinformowała o potwornej chorobie

Mężczyzna ma ostrą anginę, przez którą ledwo może mówić. Musi regularnie inhalować się, przyjmować leki i sprawdzać postępy kuracji u lekarzy. O śpiewaniu nie ma mowy, a jego kariera stanęła pod znakiem zapytania. Lekarze walczą, aby jego struny głosowe nie uległy trwałemu zniszczeniu. Na swoim Instagramie, Marcin Miller opublikował zdjęcie, na którym widać jak się inhaluje. Napisał, że "nierówna walka z anginą trwa". Okazuje się, że fani ogromnie wspierają mężczyznę i chcą, aby skupił się na kuracji. - Marcin Miller musi walczyć o zdrowie, bo jak straci głos to straci karierę - pojawia się w Internecie. - Musi wrócić na scenę, czekamy! - czytamy dalej.DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ - Bez niego muzyka disco polo już nie będzie taka sama - zauważa internauta. - Musi pan o siebie zawalczyć. Może pan stracić głos! - zauważa jeden z fanów. Okazuje się, że angina jest niezwykle trudną w przebiegu chorobą. Niezwykle bolesna, może jednak doprowadzić do licznych komplikacji. Jeśli się okaże, że mężczyzna zbagatelizuje problem w przyszłości będzie musiał zejść ze sceny. Disco polo Instagram/ Marcin MillerZOBACZ TAKŻE:
  1. Historyczna chwila! Zenek Martyniuk przygotował coś wspaniałego
  2. Zenek Martyniuk żyje na bogato. Niebywały majątek króla disco polo
  3. Zenek Martyniuk ujawnił najpilniej strzeżoną tajemnicę TVP! Opadną Wam szczęki
  4. Znaki zodiaku i ich idealne połączenia. Jakich kobiet szukają mężczyźni?
  5. Zdrada męża. Wiemy, jak sprawdzić i co zrobić po okdryciu prawdy
Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News