Uśmiercili gwiazdę disco polo. "Wróciłem z zaświatów"

Uśmiercili gwiazdę disco polo. "Wróciłem z zaświatów" Źródło: YouTube/Polsat

Disco polo z roku na rok zdaje się zyskiwać na popularności. Jedną z największych gwiazd gatunku jest Marcin Miller, który ma za sobą naprawdę trudny czas. Wokalista zdecydował się ostatecznie skomentować rozpuszczane przez internautów plotki o swej śmierci na krótkim, ale treściwym nagraniu.

Disco polo uczyniło z Marcina Millera prawdziwą gwiazdę polskiej sceny muzycznej. Lider zespołu Boys jest aktywny artystycznie od wielu lat, dlatego cieszy się wśród publiczności dużą popularnością oraz zainteresowaniem.

Internauci "uśmiercili" gwiazdora disco polo

Fani byli więc naprawdę wstrząśnięci, gdy media społecznościowe zalały niedawno informacje o rzekomej śmierci piosenkarza. Mnożyły się bardzo szybko, gdyż po kliknięciu w "artykuł" był on automatycznie udostępniany na profilu poszukującego szczegółów sprawy internauty.

Ostatecznie okazało się na szczęście, że Marcinowi Millerowi nic nie dolega i skupia się obecnie przede wszystkim na rodzinie oraz pracy. Sam gwiazdor długo unikał wydania komentarza, jednak do wstrząsającego "żartu" odniósł się jego menadżer, Jarosław Michalewicz.

- Marcin, jak to usłyszał, miał co prawda lekki uśmieszek, ale tak niebywale bezczelna i ponura plotka to kompletnie nietrafiony żart. Można się śmiać z polityków, ale z tego… Porozumieliśmy się z naszym prawnikiem, zobaczymy co dalej - ujawnił w rozmowie z mediami bliski współpracownik Millera.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ I FILMEM

Marcin Miller odpowiedział na wszystkie tragiczne plotki

Sam wokalista także zabrał wreszcie głos w sprawie, która wywołała wśród jego fanów ogromne kontrowersje. Gwiazdor disco polo opublikował na swym profilu na Facebooku krótki filmik i odniósł się stanowczo do całego zamieszania. Chociaż tym razem nie wyglądał na poruszonego lub zmartwionego sytuacją, w przeszłości ewidentnie nie czuł się najlepiej z szokującymi plotkami na swój temat.

- Podobno gdzieś tam znowu pokazała się informacja, że Marcin Miller nie żyje. Otóż kolejny raz informuję, że wróciłem z zaświatów. Oczywiście żarcik, żyje jestem po wywiadzie (…) teraz jadę kręcić teledysk do Wrocławia, potem premiera książki, potem wywiad w "Pytaniu na śniadanie". Zatem żyję i mam się dobrze - powiedział Marcin Miller, pozdrawiając także swoich licznych sympatyków z całego kraju.

ZOBACZ TAKŻE NA PIKIO.PL:

  1. Syn Martyniuka odciął się od córki? Rodzice bardzo się o niego martwią
  2. Królowa Elżbieta jest śmiertelnie chora? "Widać objawy"
  3. Polityczny koniec Jakiego. Kaczyński zdecydował?
  4. Bogumiła Wander ZMIAŻDŻYŁA Agnieszkę Woźniak-Starak. Dosłownie zrównała ją z ziemią
  5. Legendarna polska piosenkarka miała tragiczny wypadek. Całą noc leżała w rowie. Nikt jej nie znalazł

Źródło: Facebook

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News