Koszmarny wypadek, połamane kości. Piekło gwiazdora disco polo się skończyło, wraca

Koszmarny wypadek, połamane kości. Piekło gwiazdora disco polo się skończyło, wraca

Disco polo i jego fani mają się czego obawiać. Jeden z najbardziej lubianych gwiazdorów rodzimej sceny muzycznej przebywa właśnie pod opieką lekarzy. Czy uwielbianemu wokaliście nie grozi niebezpieczeństwo?

Disco polo to bez wątpienia jeden z najbardziej lubianych gatunków muzycznych w naszym kraju. Fani, którzy z wielkim oczekiwaniem spoglądają na wszelakie wiadomości dotyczące swoich ulubionych wokalistów i wykonawców, zostali ostatnio przytłoczeni informacją o tragedii, jaka rozgrywa się właśnie w życiu jednego z muzyków popularnego polskiego zespołu. Czy mężczyźnie nie zagraża niebezpieczeństwo?

Disco Polo. Gwiazdor muzyki hospitalizowany

Powodem konieczności interwencji medyków była złamana piąta kość śródstopia, którą naruszył Przemek Koźmiński z zespołu Malibu. Wypadek mężczyzny, który odbył się 30 grudnia 2018 roku, był wielkim dramatem dla fanów wokalisty, jak też samego zespołu, który szykował się do zagrania na miejskiej imprezie sylwestrowej w miejscowości Grabowiec. Tak poważne złamanie, które jest częstą przyczyną kontuzji wśród sportowców, wymaga długiego leczenia. Pomimo tego, że sylwestrowy występ Malibu z powodu urazu wokalisty stał pod znakiem zapytania, to grupa w specjalnym komunikacie zapewniła, że Koźmiński jest gotów występować. Dzięki temu grupa po bardzo udanym występie w Grabowcu mogła udać się w dalszą trasę koncertową po Polsce.

Internauci wspierają wokalistę

Na wieść o nieszczęściu, jakie odegrało się w zespole Malibu, fani postanowili wesprzeć swojego idola w ciężkiej walce o powrót do pełni sprawności. Wśród słów, które padają pod adresem wokalisty, nie brakuje wsparcia, troski i niecierpliwości względem nowych piosenek, która grupa obiecała nagrać w ciągu następującego roku. DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ I FILMEM "No to pięknie. Zdrówka życzę, tylko nie forsuj tej nogi teraz za bardzo"," Życzę powrotu do zdrowia.", "Zdrówka życzę ! Trzymamy kciuki i życzymy szybkiego powrotu do zdrowia", "mam nadzieję, że wszystko szybko się zrośnie"; "Dasz radę, jesteś silny"; - komentują pisali fani wokalisty u zespołu Malibu Przypomnijmy, że twórcy hitu Milenka tuż przed tragicznymi wydarzeniami byli w trakcie świętowania ich wielkiego sukcesu. Ich największy przebój stał się prawdziwym fenomenem platformy YouTube, na której odtworzony został już 8 milionów razy. Czy w momencie, w którym wokalista grupy dojdzie do pełni zdrowia, zespół wyprodukuje kolejne wielkie hity? Czas pokaże. ZOBACZ TAKŻE NA PIKIO.PL:
  1. Pola Raksa nigdy nie zaznała szczęścia w miłości. Jej mąż zdradził ją w NAJGORSZY sposób
  2. Ilona Felicjańska w szokującym wyznaniu o byłym mężu. "Kazał sobie robić l*askę"
  3. Edyta Górniak jest przerażona. Dosłownie drży ze strachu
  4. Dawid Kwiatkowski został wybrany. Szacun
  5. Alicja Bachleda-Curuś wróciła do swojego eks?! Szokujące doniesienia
 
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News