Zmarł gwiazdor disco polo. Opublikowano jego ostatni utwór

Zmarł gwiazdor disco polo. Opublikowano jego ostatni utwór Źródło: Fot. Pxhere

Disco polo kojarzy się opinii publicznej przede wszystkim z doskonałym nastrojem oraz dobrą zabawą. Najnowszy teledysk znanej grupy gatunku wycisnął jednak łzy z niejednej pary oczu. Do sieci trafił ostatni utwór wokalisty, który odszedł po trudnej walce z poważną chorobą.

Disco polo to przede wszystkim lekki tekst oraz taneczne rytmy, które usłyszeć można na wielu przyjęciach, a szczególnie weselach. Piosenka pod tytułem "Czego pragniesz" grupy Tarzan Boy będzie jednak przywodziła fanom na myśl całkowicie inne skojarzenia. Do sieci trafił bowiem teledysk do utworu, w którym internauci mogą zobaczyć zmarłego w 2017 roku wokalistę grupy, Krzysztofa Rutkowskiego. Gwiazdor zdążył także przed śmiercią dograć refreny do piosenki, której wydanie było ponoć jego ostatnim marzeniem.

Nie żyje gwiazdor disco polo. Z jaką chorobą walczył Krzysztof Rutkowski?

Przypomnijmy, że Rutkowski dowiedział się pod koniec 2016 roku o swej ciężkiej chorobie. Piosenkarz cierpiał na śluzaka otrzewnej, którego odkryto u niego w czasie operacji przepukliny. Ostatecznie gwiazdor zmarł niestety po nierównej walce z chorobą w 2017 roku, a jego odejście niezwykle zadziwiło i zasmuciło fanów. Światek disco polo natychmiast pogrążył się w głębokiej żałobie. - Mieliśmy obawy, jak ten klip zostanie odebrany, bo Krzysia nie ma z nami dwa lata. Ale wierzymy, że gdzieś z nieba patrzy. W klipie pojawia się w mgle, śpiewa refreny, które zdążył jeszcze nagrać. Chcemy wspierać żonę Krzysztofa, która nagle znalazła się w trudnej sytuacji - wyznał w rozmowie z "Na Żywo" nowy wokalista grupy Tarzan Boy, Marcin Nowak, który dołączył do zespołu po śmierci Rutkowskiego.

Co obecnie dzieje się z rodziną wokalisty grupy Tarzan Boy?

Jak donoszą media, sytuacja żony wokalisty rzeczywiście nie jest najlepsza. Pogrążona w smutku kobieta musi bowiem borykać się także z problemami finansowymi, spędzającymi jej sen z powiek. Fani są więc niezwykle zadowoleni z faktu, iż członkowie Tarzan Boy chcą wyciągnąć do niej pomocną dłoń.DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ - Gdy mąż zachorował, straciłam pracę. Długi urosły do 120 tysięcy złotych. Synowie nie dostali z ZUS renty po ojcu - wyznała jakiś czas temu żona Rutkowskiego, czym niezwykle zmartwiła wiernych fanów zmarłego partnera.
TELEDYSK DO PIOSENKI "CZEGO PRAGNIESZ" MOŻECIE ZOBACZYĆ PONIŻEJ:ZOBACZ TAKŻE:
  1. To będzie najdroższy rozwód w historii! Rozstanie Beckhamów zelektryzowało światowe media
  2. Zdrada męża. Wiemy JAK SPRAWDZIĆ i co robić dalej PO ZDRADZIE
  3. Miliony Polek kochało się w dawnym gwiazdorze „Na dobre i na złe”. Dziś jest nie do poznania
  4. Znaki zodiaku i ich idealne połączenia. Jakich kobiet szukają mężczyźni?
  5. Czołowa aktorka M jak Miłość ukrywała przed wszystkimi, że ma raka. To straszne
Następny artykuł