Tragedia po koncercie popularnego zespołu disco polo. Była nieprzytomna, nie oddychała

Tragedia po koncercie popularnego zespołu disco polo. Była nieprzytomna, nie oddychała Źródło: YouTube

Disco polo należy do najbardziej lubianych gatunków muzycznych w Polsce. Jeden z przedstawicieli tego gatunku wykazał się ostatnio zimną krwią w trakcie koncertu. Doszło do sytuacji, która dla wielu okazała się beznadziejna.

Disco polo możemy uważać za gatunek muzyczny, który w naszym kraju wywołuje mnóstwo kontrowersji i jak żaden inny dzieli społeczeństwo. Jedni nie kryją swojej sympatii wobec przedstawicieli tego rodzaju muzyki, inni natomiast uważają, że jest ona skierowana wyłącznie dla prostych ludzi i nie zawiera w sobie zbyt wiele muzycznej jakości. Możemy być niemal pewni, że sytuacja ta nie zmieni się w najbliższym czasie. 

Wielu artystów dzięki wykonywaniu disco polo osiąga jednak popularność, o jakiej inni mogliby tylko pomarzyć. Za sławą idzie spora odpowiedzialność, która nie objawia się w zachowaniu u każdego. Pewien muzyk postanowił jednak wykazać się nieprawdopodobną wręcz zimną krwią i pokazał, że dba o swoich fanów. Zrobił w to w sposób, na który wiele osób nigdy by się nie zdecydowało. 

Disco polo należy do gatunków, które dzielą Polaków

Zespół Power Boy staje się coraz bardziej popularny za sprawą charakterystycznego wokalisty, Artura Suchcickiego. Mężczyzna cieszy się coraz większą rozpoznawalnością na scenie muzyki disco polo, dzięki czemu może liczyć na to, że organizowane będą kolejne jego koncerty. Z pewnością Suchcicki może uważać się za ulubieńca publiczności.

Jego odbiór wśród fanów z pewnością będzie jeszcze lepszy w związku z sytuacją, która wydarzyła się na jednym z koncertów. Dowiedzieliśmy się, że w trakcie występu popularnego wokalisty doszło do strasznego wydarzenia. Jedna z osób przebywających na zewnątrz klubu straciła przytomność, zauważono również, że przestała oddychać.

Wokalista disco polo przystąpił do reanimacji

Artur Suchcicki natychmiast opuścił lokal i przystąpił do reanimacji kobiety. Na szczęście udało mu się uratować jej życie. Po kilku minutach walki o życie znów zaczęła ona oddychać, w czym z pewnością pomógł sam muzyk.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Doszło do prawdziwych chwil grozy, jednak na szczęście ostatecznie nie doszło do poważniejszych konsekwencji utraty przytomności przez kobietę. Gwiazdor disco polo dziś może uważać się za wielkiego bohatera.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Aktorka kultowego serialu TVP przeżyła prawdziwe piekło! Okropna choroba zabrała jej radość życia. "Ból był koszmarem"
  2. Małgorzata Kożuchowska jest w drugiej ciąży? Fani nie mają wątpliwości. To zdjęcie mówi wszystko
  3. Pilne informacje Polsatu. Policjanci otworzyli wersalkę 24-latka i zmroziło im krew w żyłach
  4. TVN: Dzisiaj w Polsce zacznie się coś dużo gorszego niż burza z piorunami. Zostało kilka godzin
  5. Pokazali, jak wygląda teraz Benedykt XVI. Gdy zobaczycie te zdjęcia, popłaczecie się
  6. Zamiast przysięgi odczytała SMS-y narzeczonego. Ślub zamienił się w głośne rozstanie

Źródło: disco-polo.info

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News