Do gwiazdy disco polo pilnie wezwano karetkę! Dramat na koncercie
Wiadomości Pikio - 15 Września 2018

Do gwiazdy disco polo pilnie wezwano karetkę! Dramat na koncercie

Disco polo w Polsce wciąż ma wielu zwolenników. Skoczne melodie i chwytliwe rymy przekonują do siebie Polaków, w związku z czym zapotrzebowanie na koncerty rośnie. Częste koncertowanie może mieć jednak przykre konsekwencje, o czym przekonała się wokalistka zespołu Mejk.

Disco polo z pewnością przyczynia się do szybszego bicia serca, a przekonać się o tym miała okazję Elwira Mejk. Między występami, zaraz po koncercie, nagle bardzo źle się poczuła, zaczęło jej kołatać serce. Objawy okazały się na tyle silne, że koniecznym okazało się być wezwanie pogotowania ratunkowego.

Disco polo porusza serca

Jak widać nie tylko fani odczuwają szybsze bicie serca przy rytmach muzyki disco polo. Nikt nie spodziewał się jednak, że taka sytuacja spotka wokalistkę zespołu, która powinna być przecież przyzwyczajona do głośnych dźwięków i mało komfortowych warunków podczas trasy koncertowej. Na szczęście na pomoc Elwirze ruszył jej ukochany mąż, Mariusz. To on zauważył, że z żoną dzieje się coś złego i od razu wezwał pomoc. Dzięki niemu sytuacja została opanowana w szybki sposób i bez przykrych konsekwencji.

Wszystko pod kontrolą

Pomimo głośnej otoczki wokół sprawy i zaniepokojenia fanów, wszystko wydaje się mieć dobre zakończenie. Trasa koncertowa nie została odwołana, a tego właśnie najbardziej obawiali się fani zespołu Mejk. Zdrowiu wokalistki nic nie zagraża, a to najlepsza wiadomość dla fanów. Błyskawiczna reakcja Elwiry i jej męża nie była przesadzona. Okazuje się, że mają oni słuszne obawy do troski o serce Elwiry. - Baliśmy się, że dzieje się coś poważnego. Mój tata zmarł na serce - powiedziała Elwira w rozmowie z gazetą "Na Żywo".ZOBACZ TAKŻE:
  1. 12-latka podbiła internet. Napisała list do minister PiS i nagrała piosenkę
  2. Lepiej przygotujcie gotówkę! Klienci tych banków zostaną odcięci od własnych pieniędzy
  3. Szydło nie miała wyboru. Przyparta do muru musiała się tłumaczyć
olga_jackowskaLegendy polskiej muzyki, które straciliśmy w ostatnim czasie [ZDJĘCIA]Czytaj dalej
GucwińscyKiedyś wielkie gwiazdy telewizji, a dziś? [ZDJĘCIA]Czytaj dalej
Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News