Gwiazdor disco polo przekroczył granicę intymności?! Fani zażenowani jak nigdy

Gwiazdor disco polo przekroczył granicę intymności?! Fani zażenowani jak nigdy

Disco polo znane jest z odważnych teledysków, w których nie brakuje kobiecych wdzięków. Jednak według wielu internautów jeden z gwiazdorów tego gatunku muzycznego przekroczył granicę intymności.

Disco polo przez wiele lat było gatunkiem muzycznym, którego wiele osób się wstydziło. Jednak w ostatnim czasie przechodzi on prawdziwe odrodzenie, a wykonawcy stają się gigantycznymi gwiazdami znanymi w całej Polsce. Bez wątpienia jednym z liderów tego nurtu jest Paweł Dudek znany bardziej jako Czadoman. Wokalista właśnie rozpoczął zupełnie nowy projekt, który sygnowany jest jego imieniem i nazwiskiem. Jednak już teraz wiele kontrowersji wzbudza zapowiedź jego teledysku do piosenki "Pokochaj mnie".

Gwiazdor disco polo przesadził w teledysku?

Nagość otacza nas obecnie dosłownie z każdej strony i jest to coś, od czego raczej się nie da uciec. Praktycznie w każdej reklamie i na każdym bilbordzie widzimy modelkę, która pozuje w stroju, który więcej odsłania niż zakrywa. Jednak Polacy z czasem zdążyli się do tego przyzwyczaić. Jednak zupełnie inaczej sprawa wygląda pod względem pokazywania intymnych sytuacji właśnie w teledyskach, czy reklamach. W tym wypadku wielu osobom nie podoba się nadmierne eksponowanie ciała oraz przekraczanie kolejnych granic tego, co można pokazać, a czego już nie. W ostatnich dniach w Internecie pojawił się zwiastun do nowej piosenki Pawła Dudka, w którym nie zabraknie odważnych scen. Już na samym początku widzimy ujęcie na parę leżącą razem w łóżku, a chwilę wokalista wraz z kobietą przenosi się do wanny. Oczywiście oboje leżą w niej nago i zaczynają się całować.DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Krytyka spływa zewsząd

Nie ulega wątpliwości, że decydowanie się na takie właśnie ujęcia jest bardzo ryzykowne i naraża gwiazdora na falę krytyki ze strony internautów. Fani wprost pokazali, że taka koncepcja przyciągnięcia uwagi im się nie podoba, a najlepiej widać to po komentarzach, które pojawiają się na wielu portalach internetowych. - Jeszcze tego brakuje, aby zaczął paradować z gołą dupą - pisze jeden z internautów. - No jasne. Najlepiej jest się rozebrać, a ludzie wtedy sami przyjdą - czytamy.ZOBACZ TAKŻE:
  1. Sensacyjne doniesienia o Sławomirze i jego żonie! Opadną Wam szczęki
  2. Kultowa twarz TVP dowiedziała się z prasy, że straciła pracę. Co się z nią teraz dzieje?!
  3. Znaki zodiaku i ich najpiękniejsze partie ciała. Co masz w sobie niezwykłego?
  4. Znaki zodiaku, które są prawdziwymi BESTIAMI w łóżku
  5. Szokujące rozstanie Kożuchowskiej po prawie 10 latach. Aktorka ujawnia całą prawdę
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News