disco polo(1)
screen youtube.com
Karol Zaborowski - 20 Grudnia 2018

Horror pięknej gwiazdy disco polo. Życie jej rodziny w śmiertelnym niebezpieczeństwie

Disco polo z każdym dniem staje się coraz popularniejsze. Jednak ma to swoje dobre i złe strony, a przekonała się o tym bardzo dobitnie jedna z gwiazd tego gatunku muzycznego. Życie jej rodziny oraz jej samej zamieniło się w horror.

Disco polo można lubić lub nie, ale nie zmienia to faktu, że coraz więcej osób przychodzi na koncerty muzyków wykonujących właśnie taką muzykę. Osoby, które jeszcze nie tak dawno temu były znane tylko w wąskim gronie, teraz stały się gigantycznymi gwiazdami. Coś takiego jest marzeniem wielu ludzi, jednak zapominają oni, że popularność niesie ze sobą również masę niebezpieczeństw.

Gwiazda disco polo boi się o własne życie

Fani dla wielu artystów są potężnym zastrzykiem dodatkowej motywacji, która pcha ich dalej w walce o swoją karierę. Jednak niektórzy z nich przechodzą przez granicę, która jest wyznaczona pomiędzy celebrytą, a fanami. W takim wypadku mówimy o psychofanach, którzy są zdolni dla swojego idola dosłownie zrobić wszystko. Niestety, niektórzy z nich idą jeszcze o krok dalej, a to staje się już niebezpieczne. Gwiazda disco polo Patrycja Runo przekonała się o tym, czym jest stalking na własnej skórze. Jeden z jej fanów notorycznie wysyłał jej kwiaty, był obecny na każdym koncercie, a nawet wyznał miłość ukochanej piosenkarce. Niestety, jego zaloty spotkały się z odmową, ponieważ Runo jest szczęśliwą mężatką. Jednak to nie zakończyło całej sprawy. Mężczyzna odesłał idolce wszystkie wspólne zdjęcia z koncertów piosenkarki i zaczął prześladować zarówno ją, jak i jej rodzinę. Rozpoczęło się śledzenie oraz groźby, mężczyzna doszedł do wniosku, że usunie wszystkie przeszkody, które stoją na drodze do ich wspólnego szczęścia.DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ
GłówneKrzysztof Jackowski i inni nie mogli już dłużej milczeć. To wydarzy się w 2019 roku, straszne wizjeCzytaj dalej
- Psychofani są niebezpieczni. A on pisał, że jeśli Patrycja nie może być z nim, to nie będzie z nikim innym! - zdradził mąż Patrycji. Stalker zaczął nawet wysyłać groźby pod adresem męża wokalistki oraz niej samej. W końcu małżeństwo zdecydowało się na zatrudnienie ochroniarz, który będzie czuwał nad bezpieczeństwem gwiazdy. Jednak nawet z nim u boku, jej życie zmieniło się w horror.ZOBACZ TAKŻE:
  1. TVN za nic nie chciał tego ujawnić. Właśnie się wydało, widzom odebrało mowę
  2. Ile lat ma Katarzyna Dowbor? Gdy internauci to odkryli, złapali się za głowy
  3. Wielu się za to wścieknie! Wojciech Amaro będzie karmił w Sejmie
  4. Jestem brzydka. Wyznanie Hani: „Mój chłopak uważa, że jestem brzydka. Powiedział tak swojemu ojcu”
  5. Makabryczna śmierć uwielbianej postaci Pierwszej Miłości?! Fani wstrząśnięci
Kinga RusinKinga Rusin i sekrety jej urody. Nie zgadniecie, od czego zaczyna dzień!Czytaj dalej
Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News