disco polo_po
yt/W.Jasinski
Anna Maria Guziewska - 27 Grudnia 2018

Gwiazdor disco polo przecierał oczy ze zdumienia. Długo nie mógł w to uwierzyć

Disco polo pochłonęło go bez reszty. O gwiazdach polskiej estrady wciąż rozpisują się media. Przekraczanie prędkości i ekscesy to jeden z najważniejszych tematów ich zakulisowego życia. Bartek z DBomb otrzymał właśnie niepokojące zawiadomienie. Aż przetarł oczy ze zdzwienia, gdy poznał zawartość listu.

Disco polo wciąż na topie. Za sprawą gustów muzycznych Polaków, gwiazdy gatunku mogą święcić triumfy. Pojawiają się regularnie i na szczytach list przebojów, i na nagłówkach doniesień tabloidów. Jeden z najpopularniejszych muzyków w kraju otrzymał tajemniczy list. Chodziło o jego samochód.

Co się stało z Bartkiem z DBomb? Świat disco polo w szoku, mężczyzna dostał zawiadomienie

Muzyk otrzymał list, w którym miał wskazać użytkownika jego samochodu. Szokuje fakt, że artysta auto sprzedał siedem lat temu. Nowy użytkownik nie zmienił jednak tablic rejestracyjnych i w ocenie funkcjonariuszy, teraz Bartek z DBomb powinien zawiadomić, kto odkupił od niego auto. Sprawa wygląda poważnie, a zaniepokojony artysta disco polo podzielił się tą informacją ze swoimi fanami. Lider zespołu chętnie się chwali swoim prywatnym życiem. Na oficjalnej stronie na Facebooku możemy zauważyć, jak wyglądają kulisy jego pracy. Podróżuje po Polsce i koncertuje zagranicą. Często jest w drodze, więc z pewnością oficjalny list mógł go przerazić. Na profilu artysty regularnie pojawiają się informacje ukazujące jego działalność. Jego muzyka wciąż znajduje się szczytach list przebojów. Charyzmatyczny artysta zagrzewa do walki i pokazuje swoim fanom, jak ważna jest rodzina. Przed świętami odwiedził schronisko dla psów, któremu przekazał karmę i środki higieny. Przed samą wigilią prosił, aby fani pamiętali o bliskości i najbliższych.DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ
Małgorzata PieńkowskaM jak miłość: Straszne choroby stanęły na drodze tych gwiazd. Życiowe tragedie aktorówCzytaj dalej

Gwiazdy w drodze

O nich mówi się najwięcej. Gwiazdy polskiej estrady, regularnie koncertując, wciąż muszą być zaangażowane. Szybka jazda i łamanie kodeksu drogowego zdarzają się nawet najlepszym kierowcom. Okazuje się, że muzycy nierzadko chwalą się swoimi wyczynami za kółkiem, wzbudzając przerażenie wśród fanów. Bartek z DBomb z pewnością przeraził się listem, który otrzymał. Jak się okazało, to nie z jego winy będzie musiał teraz rozwiązać zagmatwaną sprawę. Wesoły wokalista jednak się nie poddaje i całą sytuację zmienił w żart.ZOBACZ TAKŻE:
  1. Uwielbiana gwiazda Polsatu doznała paraliżu. Niknie na naszych oczach
  2. Gwiazda TVN będzie wściekła! Jej były mąż publicznie opowiada o jej WAGINIE
  3. Wyrzucona z Polsatu gwiazda dolała oliwy do ognia. Po sieci krążą szokujące zdjęcia
  4. Koty które nie uczulają. Koty dla alergika – 10 RAS
  5. Czy koty wyczuwają choroby? Wszystko, co trzeba wiedzieć
Anna LewandowskaAnna Lewandowska i sekrety jej bogactwa. Czego możecie jej pozazdrościćCzytaj dalej
Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News