Disco polo w szoku! Muzyk jednej z najbardziej popularnych formacji na rynku odchodzi z branży! Zrozpaczeni fani od wielu godzin zadają pytania, kto zastąpi ich ulubieńca.

Disco polo to bez wątpienia jeden z najpopularniejszych gatunków muzycznych w Polsce. Koncerty uwielbianych gwiazd gatunku skupiają tysiące gotowych na muzyczne wrażenia fanów. Niestety, ale fani jednej z bardziej popularnych kapel będzie się musiało pogodzić z wielką stratą.

Disco polo utraciło muzyka

Muzyka discopolowa przeżywa istny renesans w Polsce. Koncerty, które mają miejsce w klubach i na scenach w całym kraju przyciągają coraz to nowszych fanów muzyki. Pomimo konkurencji ze strony takich legend jak Zenon Martyniuk, czy kultowy już zespół Boys, na rynku co rusz pojawiają się coraz nowsze zespoły. Jednym z nich był omawiany dzisiaj zespół.

Kapela LILI to twór stosunkowo młody na polskiej scenie muzycznej. Muzycy występowali w kultowym programie Polo.tv – Disco Star i byli finalistami III edycji show. Ponadto występowali także w polsatowskim Must Be The Music. Ich debiut nastąpił w 2016. W skład zespołu wchodziło trzech muzyków – Basia, Michał i Mateusz. Niestety, ale po ponad dwóch latach istnienia zespołu i wylansowania takich szlagierów jak chociażby „Bujam Się” i „Jeszcze więcej” kapela zmieni swój oryginalny skład.

Fani są zrozpaczeni

Z zespołem, jak też z całą karierą w branży pożegnał się perkusista grupy – Mateusz. O decyzji swojego muzyka, byli koledzy poinformowali za pomocą swoich social media:

– Mamy dla Was przykrą wiadomość, dziś z zespołu LILI odszedł perkusista Mateusz. – poinformowała formacja na Facebooku, dodając, że Mateusz postanowił spełnić się jako zawodowy kierowca tira, co będzie mu zajmowało bardzo dużo czasu, dlatego nie będzie mógł połączyć tego z graniem koncertów

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ
[view-gallery id=252282]

Reakcja fanów na tak nagłą i niespodziewaną deklarację była jednoznaczna. Słuchający zespołu LILI są zrozpaczeni. Deklarują, że nic nie zastąpi im ich ulubieńca, który stworzył z grupą największe przeboje. Pomimo niesamowitej rany w sercach odbiorców, jaką zostawił po sobie perkusista, internauci życzą mu dobrze. Wśród komentarzy nie zabrakło podziękowań i życzeń na nowej drodze obranej kariery.

Czy zespół LILI będzie kontynuował dobrą passę bez swojego muzyka? To z nim, dotychczas, odnosił największe sukcesy, a najpopularniejsze piosenki formacji zyskiwały miliony wyświetleń na platformie YouTube. Jedno jest pewne, każdy następny perkusista formacji będzie musiał pogodzić się z ocenami fanów, którzy będą porównywać go do oryginalnego członka zespołu.

ZOBACZ TAKŻE

  1. Mikołaj Roznerski udzielił bardzo szczerego wywiadu. Fanki współczują w wielkim smutku
  2. Kurdej-Szatan puściły nerwy! Naubliżała swojej fance
  3. Podrzucił psy pod polskie schronisko. “W życiu nie widziałem tak zaniedbanych psów!”
  4. Ile zarabia Anna Starmach? Zarobki w Master Chef to fortuna
  5. Afera w hitowym show TVN! „Ostro po mnie pojechała!”

Nikt nie wiedział tego o Martyniuku. Tajemnice, które ukrywał latami