Po latach nadal trudno w to uwierzyć. Wielki gwiazdor disco polo zrobił dziecko 16-latce

Po latach nadal trudno w to uwierzyć. Wielki gwiazdor disco polo zrobił dziecko 16-latce Źródło: YouTube - Polsat

Disco polo promuje wielu różnych artystów. Część z nich cieszy się wizerunkiem grzecznych, ułożonych osób, inni natomiast do dziś pamiętani są jako ludzie, którzy zostali pochłonięci przez show-biznes. Historie o zachowaniu niektórych z nich ukazują się dopiero po wielu latach.

Disco polo po wielu latach nadal cieszy się popularnością wśród Polaków, którzy słuchają muzyki tego gatunku podczas różnych dyskotek lub imprez. Nie brakuje osób decydujących się na krytykę poziomu muzycznego tego gatunku, jednak jest ich znacznie mniej od fanów, którzy czekają na nowe hity ulubionych artystów.

Muzyka ta nie starzeje się. Po wielu latach wciąż znane są utwory takich zespołów jak Akcent czy Bayer Full. Nadal głośno jest o Zenku Martyniuku, który dalej tworzy nowe utwory i zarabia na tym wiele milionów złotych, sporo mówi się również o Sławomirze Świerzyńskim, liderze drugiego ze wspomnianych zespołów. W jego przypadku chodzi jednak o zupełnie inny powód, czego mężczyzna mógłby sobie nie życzyć.

Gwiazdor disco polo wziął ślub z 16-latką

Bardzo znany wokalista i legenda muzyki disco polo dziś jest zaangażowanym komentatorem sytuacji politycznej w Polsce, choć jeszcze do niedawna należał do Polskiego Stronnictwa Ludowego. Wystąpił z niego, gdy partia zdecydowała się dołączyć do Koalicji Europejskiej przed nadchodzącymi wyborami do Parlamentu Europejskiego.

O mężczyźnie swego czasu głośno było z zupełnie innego powodu. Niektóre osoby wciąż przypominają sytuację sprzed bardzo wielu lat, która mogła wpłynąć na dobre imię ówczesnego gwiazdora muzyki w Polsce. Niewiele osób bowiem wie o tym, że Renata Świerzyńska, żona byłego członka PSL-u, stanęła przed ołtarzem już w wieku 16 lat.

Co ciekawe, była już wówczas w ciąży. Artysta i jego rodzina, a także rodzina młodej Renaty zdawali sobie sprawę z powagi sytuacji, dlatego postanowiono przyspieszyć ślub. Sam Sławomir Świerzyński miał wówczas zaledwie 22 lata, a swoją przyszłą żonę poznał podczas pobytu w harcerstwie, gdzie młoda dziewczyna należała do grupy osób, nad którymi miał sprawować opiekę.

Muzyk disco polo ma nieślubne dziecko

Okazało się, że popularny muzyk nie był wierny swojej ukochanej. Po latach opowiada on, że kobieta miała do niego wręcz anielską cierpliwość, zwłaszcza gdy ten wracał do domu od licznych kochanek. W wyniku jednego z romansów Świerzyński ma nieślubną córkę Nikolę, o czym nie wiedzą nawet ci, którzy uważają się za fanów twórczości lidera Bayer Full.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Nie da się ukryć, że młode lata Sławomira Świerzyńskiego były pełne przygód. O tym, że stanął na ślubnym kobiercu u boku ciężarnej 16-latki nie wie prawie nikt, a sam artysta przez długi czas starał się ukrywać ten fakt przed społeczeństwem.

  1. Najprzystojniejszy aktor "M jak Miłość" odchodzi z serialu! Dzisiejsza informacja wstrząsnęła fanami
  2. Polski gwiazdor zaśpiewa na pogrzebie Czerwińskiej! Fani pospadali z krzeseł, gdy zobaczyli nazwisko!
  3. Byłe kobiety syna Martyniuka przerywają milczenie. Zgroza
  4. Kim jest matka Agnieszki Chylińskiej? Totalnie inna postać niż córka
  5. Polskie media to przemilczały. Nie żyje legendarny muzyk

źródło: Fakt

Następny artykuł