Król disco polo zagra specjalnie dla Kaczyńskiego! Co na to fani?

Król disco polo zagra specjalnie dla Kaczyńskiego! Co na to fani?

Gwiazda disco polo zagra koncert specjalnie dla Jarosława Kaczyńskiego. Fani nie kryją swojego zaskoczenia z powodu takiego obrotu sytuacji. Co skłoniło gwiazdora do zaśpiewania w tak wyjątkowych okolicznościach?

Król disco polo zdecydował się zagrać bardzo szczególny koncert, dla szczególnych gości. Piosenkarz już niedługo będzie miał okazję zaśpiewać swoje największe przeboje specjalnie dla Kaczyńskiego i Morawieckiego. 

Wielka gwiazda muzyki disco polo byłym członkiem PSL 

Lider zespołu "Bayer Full" był członkiem PSL, jednak nie tak dawno postanowił zrezygnować ze swojego członkostwa, mimo to wciąż pozostając aktywnym w dziedzinie polityki. Sławomir Świerzyński wyjawił, że powodem jego rezygnacji był fakt, że ugrupowanie, którym kieruje Władysław Kosiniak-Kamysza idzie wraz z "aborcjonistami i komunistami". Choć muzyk odszedł z PSL postanowił, nie zaprzepaszczać znajomości i kontaktów, jakie dzięki temu zyskał.

Świerzyński zagra dla Kaczyńskiego 

PiS już na najbliższą sobotę - 4 maja - zaplanował patriotyczny piknik. W całym wydarzeniu ma wziąć udział między innymi Mateusz Morawiecki czy Jarosław Kaczyński. Piosenkarz nie kryje, że na zagranie koncertu zgodził się niemalże od razu po otrzymaniu propozycji. Świerzyński nie wyklucza, że dzięki piknikowi i swojemu udziałowi w nim, uda mu się nawiązać nieco bliższą współpracę z PiS-em. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

Ten koncert to naprawdę wyjątkowy przypadek 

Okazuje się, że piosenkarz nie przyjął propozycji tylko z uwagi na zarobek i nie każdy kto złożyłby podobną ofertę, mógłby cieszyć się z jego obecności na wydarzeniu.  

- Gdyby propozycję złożyła Platforma Obywatelska, to też bym zagrał. Ale już na imprezie Nowoczesnej absolutnie nie. Nie mam klauzuli, że impreza nie może być polityczna, religijna czy jakaś inna. Byle nie była gejowska - tłumaczy muzyk.  

Piknik patriotyczny zaplanowany jest na tę sobotę, na godzinę 14:00 w Pułtusku. Natomiast kulminacyjny punkt programu, czyli koncert zespołu "Bayer Full" odbyć ma się o godzinie 16:00. 

ZOBACZ TAKŻE: 

  1. Koszmar gwiazdy TVN! W ciężkim stanie trafiła do szpitala, gdzie spędziła wiele miesięcy. Lekarze do dziś nie wiedzą, co jej było!
  2. Nie uwierzycie jak Krystyna Pawłowicz wyglądała w MŁODOŚCI! Te zdjęcia zwalą was z nóg! Jak zupełnie inna osoba!
  3. Może jeszcze zdążysz! Dzisiejsza oferta majówkowa w Biedronce zwala z nóg
  4. Oto treść wizji Jackowskiego sprzed miesiąca na trwająca właśnie majówkę. Turlamy się ze śmiechu
  5. Musisz zrobić jedną ważną rzecz i Twoja emerytura wzrośnie o 10%. Emeryci zaskoczeni
  6. TVP podała wiadomość, która wstrząsnęła wieloma ludźmi. Nie żyje 15 policjantów

Źródło: NATEMAT

 

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News